Urodziny

 

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Urodziny  to wyjątkowy czas! Zdarza się, że dla singli poszukujących drugiej połowy, to także dzień kojarzący się z samotnością, gdyż pomimo tortu i palących się na nim świeczek, brakuje bliskiej osoby z którą można dzielić szczęście. eDarling  przygotowało dla Ciebie prezent, aby upewnić Cię w przekonaniu, że marzenie o długotrwałym i harmonijnym związku już wkrótce może się spełnić! Skorzystaj z przydatnych wskazówek, które pomogą rozpocząć życie, o jakim marzysz.

Pozytywne myślenie!

Psychologowie i neurologowie są zgodzi: Jeśli nieustannie myślimy o tym, czego oczekujemy i o czym marzymy, częściej staje się to rzeczywistością. Owe zjawisko nazywa się "samospełniającą się przepowiednią" i wbrew pozorom, nie ma nic wspólnego z magią, lecz zawdzięczamy je logice. I tak optymiści podchodzą do powierzonej im pracy w sposób bardziej zmotywowany i nastawiony na powodzenia, niż pesymiści. Dodatkowo, ci pierwsi są zadowoleni z siebie i osiągniętych efektów, więc działając są motorem napędowych dla osób w ich otoczeniu, a tym samym odnoszą stosunkowo większy sukces w życiu prywatnym i zawodowym.
 

Aktywne działanie!

Ludzie często mówią: "Miłość nie może być zaplanowana. Jeśli jest ci pisana, sama przyjdzie". Oczywiście single nie mogą ustalić konkretnej daty, kiedy i w kim się zakochają, jednak odizolowane się od rzeczywistego i zewnętrznego świata, zmniejsza prawdopodobieństwo spotkań z innymi ludźmi do zera. Działaj aktywnie  nawiązując kontakt z innymi singlami (zarówno online jak i offline),  ośmiel się - zrób pierwszy krok, a dzięki temu szanse by spotkać kogoś interesującego, mogą szybko wzrosnąć.

 

Bycie otwartym!

"O Boże, co za zarozumiały cwaniak? Nie wiem do kogo może on pasować, ale na pewno, nie do mnie! "To była pierwsza myśl Natalii na widok profilu Patryka. Dziś czuje się kochana, dzięki temu, że jednak zaangażowała się w rozmowę z nim. Obydwoje są szczęśliwą, zakochaną w sobie parą. Ten przykład pokazuje doskonale, że single powinni być bardziej otwarci i mniej krytycznie podchodzić do innych. Daj szansę osobie, która być może tylko z pozoru posiada mało interesujący profil na portalu randkowym, a jednak w realnym świecie jest ona naprawdę wspaniałym człowiekiem.

 

Stawianie wymagań!

Rada by być otwartym, nie oznacza, że należy stawiać siebie i swoje oczekiwania na drugim miejscu. Wyniki obserwacji przeprowadzonych przez socjolog i autorkę książki "Jak nie poślubić nieodpowiedniego faceta" Jeniffer Gauvain pokazują, że takie podejście może być fatalne w skutkach. W grupie 1000 rozwiedzionych kobiet odnotowano, że aż 30% z nich wiedziało już w dniu ślubu, że popełnia błąd poślubiając swojego wybranka i prawdopodobnie nie będzie chciało spędzić z nim reszty życia. Warto słuchać wewnętrznego głosu i kierować się nim, gdy podejmujemy ważne decyzje. Dzięki temu mamy większą pewność, że osoba na której nam zależy jest także tą, która będzie w stanie dawać nam szczęście do końca życia.

 

Z okazji urodzin, portal eDarling pragnie życzyć Ci wszystkiego najlepszego, także tego, by brać szczęście w swoje ręce i dzięki temu wreszcie szczęśliwie się zakochać. Mamy nadzieję, że dzięki nam, przyszłe urodziny spędzisz z ukochaną osobą u boku, planując wspólne życie.

 

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 

To też może Cię zainteresować:

 
Męskie tajemnice, czyli jak zrozumieć mężczyzn

Szukam dziewczyny

Single

Przepis na deser dla dwojga