Jak zarejestrować się w serwisie eDarling?

Problemy z rejestracją i logowaniem

Masz problem z rejestracją bądź zalogowaniem się w naszym portalu? Sprawdź wskazówki zamieszczone w poniższym artykule, a dowiesz się, jak w szybki i łatwy sposób użytkować nasz serwis!

W celu dokonania rejestracji na naszym portalu, na stronie głównej należy wypełnić krótki formularz, wpisując swój adres e-mail i hasło oraz zaakceptować Regulamin i Politykę Prywatności eDarling. Po kliknięciu guzika „Zarejestruj się bezpłatnie”, będziesz mógł rozpocząć rozwiązywanie testu osobowości. Po wypełnieniu testu możesz przejść do swojego profilu. Znajdziesz w nim wyniki wcześniej rozwiązanego testu osobowości, a w zakładce „Szukam” masz możliwość edytowania dodatkowych kryteriów wyszukiwania, dotyczących potencjalnego partnera. Propozycje pasujących do Ciebie osób będą się pojawiać na stronie startowej Twojego profilu oraz w zakładce „Partner dla Ciebie”.

Wszystkie przekazane przez Ciebie dane są przez nas chronione. Więcej informacji na temat ochrony danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

W jaki sposób można się wylogować?

Jeżeli chcesz wylogować się ze strony www.edarling.pl, wybierz opcję „Wyloguj“ w prawym górnym rogu strony.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając hasło?

Postaraj się, aby wybrane przez Ciebie hasło nie było zbyt krótkie. Bezpieczne hasło powinno składać się z 8 znaków, w tym z kombinacji dużych i małych liter, a także liczb oraz symboli, na przykład *, ! lub #. Radzimy nie używać żadnych poprzednich haseł. Nie używaj również swojego imienia, nazwiska, nazwy miasta, w którym mieszkasz, ani innych podobnych (oczywistych) informacji. Ważne jest również, aby hasło nie zawierało pierwszej części Twojego adresu e-mail.

Bezpieczne hasło może być trudne do zapamiętania, ale w tym wypadku na pierwszym miejscu liczy się bezpieczeństwo. Przygotowaliśmy dla Ciebie parę wskazówek:
• Jako część hasła możesz napisać Twój wiek za pomocą symboli, na przykład: wiek 47 – możesz wpisać te cyfry równocześnie przytrzymując klawisz Shift. W ten sposób masz już ciekawe zestawienie znaków: $&
• Możesz również wymyślić proste zdanie, na przykład: Chcę zjeść jabłko z 1997, a potem zebrać pierwsze litery każdego wyrazu: Chzjz1997.

Jak zaktualizować przeglądarkę?

Optymalne i bezbłędne funkcjonowanie platformy eDarling umożliwia korzystanie zawsze z najnowszej wersji przeglądarki internetowej. Wszystkie główne przeglądarki są aktualizowane w regularnych odstępach czasu. Celem tego działania jest optymalizacja oraz poprawa szybkości i komfortu korzystania z różnorodnych stron internetowych. Tak zwaną aktualizację, można wykonać samodzielnie, jej pobranie oraz zainstalowanie jest niezwykle proste i trwa zaledwie kilka minut. Rzeczywista procedura różni się w zależności od używanej przeglądarki .

Najpopularniejsze przeglądarki internetowe oraz strony, na których można nieodpłatnie pobrać wersje free download:
Firefox Opera Apple Safari Google Chrome Internet Explorer

Aby zapoznać się z dokładną procedurą dotyczącą aktualizacji przeglądarki, najprościej wybrać funkcję pomocy na stronie jej producenta.

Jeśli korzystając z naszej strony używasz komputera sieci korporacyjnej, gdzie instalację nowej przeglądarki należy wykonać manualnie, poproś o pomoc administratora.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, odwiedź nasz dział pomocy!

Dział pomocy

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling