Redakcja eDarling
18014

Jak zarejestrować się w serwisie eDarling?

Problemy z rejestracją i logowaniem
Masz problem z rejestracją bądź zalogowaniem się w naszym portalu? Sprawdź wskazówki zamieszczone w poniższym artykule, a dowiesz się, jak w szybki i łatwy sposób użytkować nasz serwis!

W celu dokonania rejestracji na naszym portalu, na stronie głównej należy wypełnić krótki formularz, wpisując swój adres e-mail i hasło oraz zaakceptować Regulamin i Politykę Prywatności eDarling. Po kliknięciu guzika „Zarejestruj się bezpłatnie”, będziesz mógł rozpocząć rozwiązywanie testu osobowości. Po wypełnieniu testu możesz przejść do swojego profilu. Znajdziesz w nim wyniki wcześniej rozwiązanego testu osobowości, a w zakładce „Szukam” masz możliwość edytowania dodatkowych kryteriów wyszukiwania, dotyczących potencjalnego partnera. Propozycje pasujących do Ciebie osób będą się pojawiać na stronie startowej Twojego profilu oraz w zakładce „Partner dla Ciebie”.

Wszystkie przekazane przez Ciebie dane są przez nas chronione. Więcej informacji na temat ochrony danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

 

W jaki sposób można się wylogować?

Jeżeli chcesz wylogować się ze strony www.edarling.pl, wybierz opcję „Wyloguj“ w prawym górnym rogu strony.

 

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając hasło?

Postaraj się, aby wybrane przez Ciebie hasło nie było zbyt krótkie. Bezpieczne hasło powinno składać się z 8 znaków, w tym z kombinacji dużych i małych liter, a także liczb oraz symboli, na przykład *, ! lub #. Radzimy nie używać żadnych poprzednich haseł. Nie używaj również swojego imienia, nazwiska, nazwy miasta, w którym mieszkasz, ani innych podobnych (oczywistych) informacji. Ważne jest również, aby hasło nie zawierało pierwszej części Twojego adresu e-mail.


Bezpieczne hasło może być trudne do zapamiętania, ale w tym wypadku na pierwszym miejscu liczy się bezpieczeństwo. Przygotowaliśmy dla Ciebie parę wskazówek:
• Jako część hasła możesz napisać Twój wiek za pomocą symboli, na przykład: wiek 47 – możesz wpisać te cyfry równocześnie przytrzymując klawisz Shift. W ten sposób masz już ciekawe zestawienie znaków: $&
• Możesz również wymyślić proste zdanie, na przykład: Chcę zjeść jabłko z 1997, a potem zebrać pierwsze litery każdego wyrazu: Chzjz1997.

 

Jak zaktualizować przeglądarkę?

Optymalne i bezbłędne funkcjonowanie platformy eDarling umożliwia korzystanie zawsze z najnowszej wersji przeglądarki internetowej. Wszystkie główne przeglądarki są aktualizowane w regularnych odstępach czasu. Celem tego działania jest optymalizacja oraz poprawa szybkości i komfortu korzystania z różnorodnych stron internetowych. Tak zwaną aktualizację, można wykonać samodzielnie, jej pobranie oraz zainstalowanie jest niezwykle proste i trwa zaledwie kilka minut. Rzeczywista procedura różni się w zależności od używanej przeglądarki .

 

Najpopularniejsze przeglądarki internetowe oraz strony, na których można nieodpłatnie pobrać  wersje free download:
Firefox Opera Apple Safari Google Chrome Internet Explorer


Aby zapoznać się z dokładną procedurą dotyczącą aktualizacji przeglądarki, najprościej wybrać funkcję pomocy na stronie jej producenta.

Jeśli korzystając z naszej strony używasz komputera sieci korporacyjnej, gdzie instalację nowej przeglądarki należy wykonać manualnie, poproś o pomoc administratora.

 

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, odwiedź nasz dział pomocy!
 

Dział pomocy

 

Comments

Dodam jeszcze do tego co wcześniej napisała ze testy Psychologiczne też są bardzo dobre i mądre dzięki temu potem łatwiej dopasowywać psychologom propozycje partnerów czy partnerki do zainteresowań itp kazdy patrzy z uczestników portalu nie tylko na Wykształcenie danej osoby ale również na wyniki testów które przy Rejestracji każdy obowiązkowo wypełnia zanim stanie się być uczestnikiem E Darlingu wszystko jest na tym portalu bardzo mądre i bezpieczne co daje tylko same plusy i łatwiej jest o wiele kogoś interesownego znależć na takich warunkach jakie tutaj panują czego nie mają inne portale Randkowe ten portal jest na 6 z plusem pozdrawiam