Skarby Pomorza

Randki na Pomorzu

Województwo Pomorskie leży w północnej części Polski nad Morzem Bałtyckim i jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Polski. Największą popularnością cieszy się Wybrzeże Bałtyku, pełne urokliwych przystani rybackich i żeglarskich, małych i dużych kurortów, rozległych terenów leśnych oraz szlaków pieszych, rowerowych i konnych.

Pomorze to idealne miejsce żeby połaczyć aktywny wypoczynek z poznaniem nowego partnera. Piaszczyste plaże, latarnie morskie, ruchome wydmy, czy też charakterystyczne dla pomorskiego krajobrazu mierzeje i przybrzeżne jeziora są idealnym miejscem na spotkanie z wymarzonym mężczyzną lub wymarzoną kobietą i romantyczne randki. Podczas wycieczki statkiem po Zatoce Gdańskiej oraz Zalewie Wiślanym można z pewnością zawrzeć nowe znajomości i poflirtować. A windsurfing po Zatoce Puckiej może się skończyc gorącym romansem.

Również parki narodowe – Słowiński i część Tucholskiego oraz liczne parki krajobrazowe przyciągają turystów, singli i zakochane pary. Głowne ośrodki Pomorza to Gdańsk, Gdynia i Sopot tworzące Trójmiasto. Najliczniej odwiedzane kurorty Pomorza jak Ustka, Łeba, Rowy, Jastrzębia Góra, Karwia, Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel, Kąty Rybackie, Krynica Morska są rajem dla singli poszukujących partnera.

Single z Pomorza

Single w Gdańsku

Gdańsk to wyjątkowe miejsce na Pomorzu i jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Posiada ciekawe miejsca na spędzenie wolnego czasu. Spragnieni kultury mogą zwiedzać gdańskie teatry, liczne wystawy i muzea oraz filharmonię. Spacerując po Starówce, warto przejść się Mariacką – jedną z najpiękniejszych ulic Gdańska oraz Długim Pobrzeżem – dawnym portem nad Motławą. To romantyczne miejsca na randki, które we dwoje możecie odkrywać. Dla singli szukających przygód, nowych znajomości czy drugiej połówki miasto też ma coś do zaoferowania. Liczne kluby i dyskoteki wypełnione są wieczorami po brzegi. Do najbardziej obleganych klubów w Gdańsku należą Blue Time, w którym panuje wspaniały klimat muzyki jazzowej i bluesa, Miasto Aniołów i Piano Club Barbados. CICI – Come in & Chill Out to wspaniałe miejsce, gdzie w przyjemnej atmosferze można się zrelaksować, porozmawiać i poflirtować.

Gdynia dla samotnych

Gdynia jest najmłodszą częścią Trójmiasta. Wśród propozycji kulturalnych Gdyni każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy teatru na pierwszą randkę mogą pójść do Teatru Muzycznego czy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza. Każdej jesieni w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbywa się Festiwal Filmów Fabularnych – impreza, która już od ponad 30 lat jest świętem polskiego kina i przyciąga tłumy ludzi. Miasto znane jest także z popularnych imprez muzycznych: Gdynia Summer Jazz Days Festival i Open’er Festival corocznie przyciągają tysiące fanów dobrej muzyki. Tu zakochani miło spędzą czas, a samotni z pewnością nawiążą ciekawe znajomości.

Flirt w Sopocie

Sopot to położone między morzem a zalesionymi wzgórzami przepiękne miasteczko. Co roku odwiedzane jest przez ponad dwa miliony turystów i wczasowiczów, zarówno zakochanych jak i szukających swojej miłości. Niewątpliwą dumą miasta jest odbywający się w Operze Leśnej, już od ponad 40 lat, Sopot Festival, który na początku września przyciąga uwagę całego kraju. Sceny sopockich teatrów: Kameralnego i Atelier zapewniają swym widzom różnorodny repertuar, a w sezonie letnim w Sopocie odbywa się Krajowy Festiwal Teatru Polskiego Radia i Telewizji „Dwa Teatry“, który przyciąga pary i singli interesujących się kulturą. Sopot to niesamowite miejsce. Musisz tu przyjechać a na pewno się zakochasz: w mieście i nie tylko..

Pomorze to wspaniałe miejsce, w którym można spotkać miłość swego życia!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc