Odkrywanie województwa Kujawsko-pomorskiego

randki w kujawko-pomorskim

Kto zechce odkryć dla siebie urodę Kujaw i Pomorza, nie pożałuje. Województwo kujawsko-pomorskie ma dwie stolice – Bydgoszcz i Toruń. Jest tu wszystko, czego można zapragnąć – potężne lasy, urokliwe jeziora, czyste rzeki, renomowane uzdrowiska, tradycyjna wieś i warte obejrzenia historyczne zabytki. To raj dla zakochanych i wręcz wymarzone miejsce do zbierania grzybów, polowania, wędkowania, sportów wodnych i konnych przejażdżek i oczywiście randek. Single, region kujawsko-pomorski Was zachwyci!

Toruń dla zakochanych

Toruń to idealne miejsce dla singli szukających partnera i zakochanych. Jest tu wiele magicznych miejsc wprost stworzonych na pierwszą randkę, romantyczne spotkania we dwoje czy wspólny wypad z przyjaciółmi. Ludzie z Kujaw i Pomorza mówią o nim: ”piękny Toruń”… i mają rację. Miasto to ma wiele magicznych miejsc. Najpiękniejsza w Polsce, oglądana od strony Wisły i nastrojowo iluminowana panorama średniowiecznej części Torunia wprost zaprasza na romantycznespacery w wiosenne i letnie wieczory. Od 2007 roku wiślana panorama Torunia znajduje się na liście 7 Cudów Polski. Czyż można sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce na pierwszą randkę?

Do toruńskich klimatów należą także tradycyjne spotkania pod pomnikami Flisaka, grającego na skrzypcach żabom oraz Mikołaja Kopernika – tego, który „wstrzymał Słońce i ruszył Ziemię”. Tu czekają na siebie zakochani przed randką, spoglądajac niecierpliwie na zegarek. Toruń nocą ma również wiele do zaoferowania. Rokendrolowe piątki, Saturday Night Dance Party, Hit Dance, Czarny Poniedziałek czy Bollywoodance Party to niezastąpione okazje do tańca, zabawy i szaleństwa. Na singli czekają tam nowe znajomości, flirt a może nawet miłość…
Single i zakochani jedźcie do Torunia!

Poznaj wyjątkowych singli z Twojej okolicy!

banner do rejestracji

Odrobina romantzymu w Bydgoszczy

Znakiem firmowym Bydgoszczy są zespoły potężnych, osiemnastowiecznych i dziewiętnastowiecznych spichrzy. Warta obejrzenia jest też Bydgoska Wenecja nad Młynówką – zespół kamienic z przełomu XIX i XX wieku. Na długi spacer można się też wybrać nad Kanał Bydgoski, zbudowany pod koniec XVIII wieku. Rozciągający się po obu brzegach kanału park zdobi imponujący starodrzew – 40 czarnych topól. Czyż można sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce na pierwszą randkę i pierwszy pocałunek..?

Dla fanów kultury polecamy Filharmonię Pomorską i Operę Novą, a dla fanów szalonej zabawy liczne kluby i dyskoteki. Do najbardziej znanych i lubianych należą: Avalon Club, Euphoria, Buena Vista Club, Jack, Savoy, Pub Baśka, Awangarda, Vanila Club i dużo, dużo innych. Bydgoszcz to miasto muzyki, ekspresji i pozytywnej energii. Warto zobaczyć Bydgoszcz – by ją pokochać i nigdy nie zapomnieć…

Drogie single – województwo Kujawsko-pomorskie chwyci Was za serce i zaskoczy różnorodnością. Dacie więc szansę szczęściu na Kujawach i Pomorzu.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc