Randki w Koszalinie: paleta możliwości

Randki w Koszalinie

Koszalin jest miastem położonym niedaleko morza i licznych jezior, w sąsiedztwie lasów i terenów zielonych. Biorąc pod uwagę zabytki, nie można oczywiście porównać go z Wrocławiem czy Krakowem. Jednak bezpośrednia bliskość przyrody sprawia, że turyści z większych miast coraz częściej odwiedzają okolice Koszalina jako miejsce odpoczynku i wakacji, a także zakochani chętnie wybierają się tu na randki. Koszalin to paleta możliowści na miłę spędzenie czasu na łonie natury i nie tylko.

Dla aktywnych singli

Spacer nad rzeką w przepięknym Parku Miejskim im. Książąt Pomorskich lub też przechadzka po Parku Kościuszki, mogą okazać się idealnym pomysłem na wiosenne amory i pierwsze pocałunki dla singli z Koszalina. W cieplejszych porach roku atrakcje czekają również poza miastem. Tylko niecałe 20 minut podróży podmiejskim autobusem dzieli Koszalin od pobliskiego Mielna czy Unieścia, w których zastaniemy nie tylko piękne plaże, ale także liczne bazary, smażalnie ryb i parki rozrywki. Nikogo ie trzeba przekonywać – wypad nad morze to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu na świezym powietrzu.

Na kulturalne randki

Do najważniejszych instytucji kulturalnych miasta należą m.in. Filharmonia Koszalińska oraz Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego. Warto wspomnieć też o Muzeum „Koszalin”, oferującym wspaniałą kolekcję sztuki współczesnej, sztuki dawnej, etnografii czy archeologii. Kinomanom polecamy natomiast seans filmowy w koszalińskim Multikinie w Galerii Forum. Z pewnością warto zabrać swoją do jednego z tych miejsc na pierwszą randkę.

Top 5 atrakcji dla singli i na radnki w Koszalinie

Randka z historią – Góra Chełmska

Miłośnicy historii i pieszych wycieczek i romantycznych randek na łonie natury z pewnością powinni wybrać się spacerkiem na Górę Chełmską, która leży na przecięciu różnych szlaków turystycznych. Na jej szczycie znajduje się wieża widokowa o wysokości 31,5m, z której można podziwiać wspaniałą panoramę Koszalina i okolic, aż po samo Morze Bałtyckie. Niesamowite widoki sprzyjają flirtowaniu i pierwszym pocałunkom.

Bałtycki Teatr Dramatyczny im J. Słowackiego

Lubisz randki w teatrze? Osoby, które cenią sobie kulturę i sztukę mogą swoją drugą połówkę zabrać na spektakl do teatru. Koszaliński Bałtycki Teatr Dramatyczny jest dzisiaj jedną z najważniejszych instytucji kulturalnych na Pomorzu Środkowym. Tutaj możesz także poznać innych singli, którzy mają te same zainteresowania!

Dni Koszalina

Dni Koszalina to wprost idealna propozycja dla singli chcących nawiązać nowe znajomości. W terminie od 23 maja do 1 czerwca Koszalin cieszy się bowiem wyjątkową popularnością. Każdego roku wiele lokalnych firm angażuje się całym sercem w ten projekt. Organizuje się wówczas koncerty znanych artystów, musicale czy występy znanych kabaretów. Festyn to także rozrywka atrakcyjna dla rodzin z dziećmi i par w zwiąku, które mają ochotę na niecodzienną randkę.

Młodzi i Film – Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych

„Młodzi i Film” to jedno z największych wydarzeń filmowych na Pomorzu Zachodnim. Festiwal skupia się wokół najważniejszych polskich debiutów filmowych danego roku, a jego rangę każdorazowo potwierdzają media. Podczas festiwalu możemy nie tylko spotkać osobistości polskiego kina, ale również nawiązać ciekawe kontakty i przyjaźnie. Dla tego wydarzenia warto odwiedzić Koszalin!

Ulica Smaków

Kolejną ciekawą imprezą organizowaną w Koszalinie jest Ulica Smaków. Prezentacje sztuki kulinarnej, liczne konkursy, zabawy i degustacje to tylko niektóre z atrakcji oferowanych podczas tego festiwalu kulinarnego. Impreza odbyła się po raz pierwszy w 2006 roku i uczestniczyło w niej ponad 8 tysięcy osób. Rosnąca z roku na rok popularność Ulicy Smaków, czyni ją kolejnym potencjalnym miejscem spotkania interesujących singli z Koszalina. To święto, które ucieszy wszystkich wielbicieli dobrych potraw. Polecamy zabrać swoją drugą połówkę na randkę ze smakiem!

Zastanawiasz się, gdzie się single z Koszalina? Zarejestruj się bezpłatnie już dziś i sprawdź, kto z Twojej okolicy czeka na Ciebie na eDarling!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc