Propozycje na ciekawe randki w Gorzowie

randki w Gorzowie

Gorzów Wielkopolski jest jedną z dwóch stolic województwa lubuskiego. Zwiedzając Gorzów można się natknąć na wspaniałe zabytki, pięknie utrzymane kamienice czy pałacyki. Wraz z malowniczymi parkami i fontannami tworzą one niesamowity klimat tego miejsca. Jeśli więc szukasz ciekawych pomysłów na spędzenie randki, Gorzów z pewnością dostarczy Ci wielu inspiracji.

Udana randka w Gorzowie i okolicach

W mieście działają liczne ośrodki i instytucje kulturalne, dzięki którym odbywa się tutaj wiele imprez, skierowanych do miłośników sztuki i rozrywki. Będąc w Gorzowie, nie zapomnijcie zabrać Waszej sympatii na koncert, wystawę malarstwa albo do jednego z kin czy do teatrów.

Miłośnicy natury też nie będą się tutaj nudzić. Waszą pierwszą randkę w Gorzowie zaliczycie do udanych, jeśli wybierzecie się na małą wycieczkę po województwie lubuskim, które pełne jest lasów i jezior, tajemniczych zakątków, zamków i pamiątek z przeszłości. Po romantycznym spacerze, warto udać się na spływ kajakowy po Odrze, Warcie czy Nysie Łużyckiej. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

Randki w Gorzowie – top 5 atrakcji

Spotkanie przy fontannie

Ciekawym pomysłem na aktywną randkę w Gorzowie jest spacer po mieście połączony z zabawą w poszukiwanie gorzowskich fontann. Jest ich w sumie aż 8, więc poczujecie się jak prawdziwy Sherlock Holmes! Nie trzeba chyba dodawać, że pocałunek przy każdej z nich jest najważniejszym punktem programu takiej wycieczki!

Park Wiosny Ludów

Zwiedzanie i oglądanie zabytków nie jest Twoim zdaniem najlepszym miejscem na udane randki? Gorzów ma dla Ciebie całe mnóstwo innych propozycji na romantyczne spotkania! Jednym z 9 parków Gorzowa jest Park Wiosny Ludów, usytuowany w centrum miasta i nazywany przez mieszkańców „parkiem róż” z racji tego, że niegdyś miejsce to słynęło z ogromnej ilości tych kwiatów. Okolice stawu to ulubione miejsce spacerów zakochanych, a także singli, którzy mają nadzieję spotkać tutaj kogoś wyjątkowego.

Lodowisko „Słowianka”

Jeśli odwiedzicie Gorzów w zimowych miesiącach roku, kiedy pogoda nie sprzyja spacerom po parkach, koniecznie odwiedźcie słynne lodowisko. Gwarantujemy, że każdy będzie się tutaj świetnie bawił. Jeśli jesteś singlem, być może przez nieuwagę wpadnie na Ciebie jakaś piękna nieznajoma lub przystojny nieznajomy? Natomiast jeśli masz już drugą połówkę i zabrakło Wam pomysłów na zwariowane randki w Gorzowie, koniecznie załóżcie łyżwy i cieszcie się dobrą zabawą!

Clubbing

Zarówno zakochanych jaki i osoby samotne zainteresuje także nocna oferta Gorzowa. Liczne kluby i dyskoteki w mieście zapewnią Wam super zabawę do białego rana. Do najbardziej obleganych należą: m.in. Metronom Club i Tawerna Bosmana. Warto tutaj wpaść, by nawiązać nowe kontakty i spędzić roztańczoną randkę.

Teatr Muzyczny

Oprócz kilku tradycyjnych teatrów, w Gorzowie działa Cygański Teatr Muzyczny „Terno” – nie lada gratka dla osób z duszą artysty i miłośników kultury. Zabierzcie tu koniecznie swoją sympatię. W tym miejscu spędzicie randkę w bardzo oryginalnej i ciekawej oprawie!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc