Pomysły na randki w Gdyni!

randki w Gdyni

W Gdyni każdy singiel znajdzie coś dla siebie. Oprócz wizytówki tego miejsca, czyli pięknych piaszczystych plaż, zastaniemy tutaj również klimatyczne kafejki, bary i smażalnie ryb, w których można skosztować nadmorskich specjałów przy dźwiękach słynnych szantów. Jednak Gdynia to nie tylko plaża i szanty.

Co oferuje Gdynia?

Miłośnicy głośnych imprez w plenerze docenią na pewno popularny Open’er Festival, który zyskał miano jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce i Europie. Również miłośników natury i singli ceniących sobie sporty wodne nie trzeba długo namawiać do odwiedzenia Gdyni. Tym, którzy lubią poczuć adrenalinę i wiatr we włosach, polecamy żeglarstwo i windsurfing.

Gdynia znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia przygotowanego przez eDarling wśród polskich miast, w których mieszkają najbardziej atrakcyjni single. *

Top 5 pomysłów na randki w Gdyni!

Skwer Kościuszki i Molo Południowe

Obowiązkowym punktem programu dla każdego turysty odwiedzającego Gdynię jest niewątpliwie Skwer Kościuszki oraz Molo Południowe, stanowiące jego przedłużenie. Skwer Kościuszki jest również ulubionym miejscem spacerów rdzennych mieszkańców Gdyni, zarówno rodzin z dziećmi, zakochanych jak i singli, którzy mają nadzieję, że Gdynia przyniesie im szczęście w poszukiwaniach partnera.

Open’er Festival

Idealna impreza dla singli z Gdyni i pozostałych miast Polski! W pierwszych dnia lipca w Gdyni szaleją dziesiątki tysięcy fanów międzynarodowej sceny muzycznej z ponad 30 krajów. Jeśli więc jeśli jesteś miłośnikiem dobrej dobrego brzmienia i szukasz partnera, który ma podobny gust muzyczny, jest to dla Ciebie impreza obowiązkowa.

Akwarium

Jeśli natomiast chcesz znaleźć niebanalne miejsce na pierwszą randkę, warto zabrać sympatię do gdyńskiego Akwarium. Na pewno będziecie się świetnie bawić, odkrywając wspólnie tajemnice podwodnego świata. Można tutaj poobserwować niezliczoną ilość okazów morskich pochodzących z różnych rejonów świata.

Smażalnia ryb

Będąc w Gdyni, nie wypada nie skosztować pysznej świeżej ryby, którą zaserwują nam w wielu smażalniach zlokalizowanych nie tylko w centrum miasta. Dzięki piosenkom żeglarskim i szantom granym w tle oraz oryginalnemu marynistycznemu wystrojowi, oprócz uczty dla podniebienia poczujemy tu prawdziwy nadmorski klimat. Single z Gdyni wiedzą co dobre!

Rozrywka dla singli w Gdyni

Jeśli po obfitej kolacji chcielibyście spalić nadmiar kalorii tańcząc, w Gdyni znajdziecie kilka bardzo klimatycznych miejsc, w których jest to możliwe. Zakochanym w nadmorskiej atmosferze polecamy klub Pokład, w całości utrzymany w marynistycznym stylu. Tutaj można posłuchać muzyki na żywo, porwać sympatię do tańca oraz dobrze zjeść. Miłej zabawy!

Szukasz więcej pomysłów na udane randki w Gdyni? A może szukasz wyjątkowej osoby? Zarejestruj się i znajdź miłość na eDarling!

Źródła

*Statystyki oparte na samoewaluacji poziomu „atrakcyjności” przez Użytkowników eDarling w skali 0-7

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

pomoc