Single z Randki dla dojrzałych

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Randki po 40
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Randki po 40? To łatwiejsze, niż się spodziewasz

Pragniesz znów się zakochać? A może nigdy nie kochałeś i w końcu chcesz poczuć, co to znaczy? Dzięki Internetowi i jego ogromnym możliwościom, stoisz przed szansą na spotkanie osoby, dla której Twoje serce szybciej zabije. W poniższym artykule znajdziesz wskazówki, jak znaleźć swoją drugą połówkę!Para po 40

Randki po 40 – nowe możliwości

Jeśli jesteś po 40-tce i zaczynasz szukać miłości, możesz na początku odnieść wrażenie, że stoisz przed niemożliwym. Zastanawiasz się, ilu tak naprawdę można spotkać wolnych 40-latków. Nie wiesz, gdzie ich znaleźć. Boisz się też, że po tylu latach bycia w związku lub życia w samotności, zapomniałeś już, jak to jest umawiać się na randki – jednym zdaniem: wypadłeś z randkowego obiegu.

Kiedy poznajesz kogoś na ulicy, zaczynacie flirtować, nie wiesz, czy ta osoba jest faktycznie wolna lub, jeśli jest singlem, czy interesują ją randki i w przyszłości poważny związek. Z tego powodu dobrze jest się zwrócić w stronę randek online.

Jednym z najważniejszych zadań, przed jakim staniesz, jest wybranie odpowiedniego portalu randkowego – takiego, który skupia osoby szukające miłości, ludzi w podobnym do twojego wieku.

Na portalu eDarling znajdziesz wielu samotnych czterdziestolatków, zainteresowanych poważną relacją. Dodatkowo, dzięki funkcjom, jakie oferuje nasz portal, możesz określić, o jakim partnerze marzysz. Dzięki temu, będziesz otrzymywać takie propozycje partnerów, które są dopasowane specjalnie do Twoich oczekiwań.

Przeczytaj więcej: Cztery kroki do atrakcyjnego profilu

Portale randkowe, w szczególności te, które podobnie jak eDarling stosują metodę doboru partnerskiego, mogą pomóc Ci znaleźć tę przysłowiową igłę w stogu siana. Po dokonaniu rejestracji i rozwiązaniu testu osobowości, uzupełnij swój profil o informacje, kogo szukasz oraz czego oczekujesz od związku. Następnie zacznij nawiązywać kontakty!

Przeczytaj więcej: Jak napisać pierwszą wiadomość

Banner do rejestracji

Randki po 40 – jak się do nich przygotować?

Mogłoby się wydawać, że jako osoba dojrzała i już doświadczona w kwestii związków, nie będziesz mieć problemów z umówieniem się na randkę, a następnie z podejściem do spotkania „na spokojnie”. Wiesz już bowiem, czego chcesz, zebrałeś już również doświadczenie w budowaniu związków, jednak mimo wszystko, gdy stajesz przed możliwością umówienia się na pierwszą randkę w wieku 40+, i tak dopada cię stres.

Poniżej znajdziesz podpowiedzi, jak poradzić sobie z emocjami, towarzyszącymi pierwszej randce:

1 Nie bój się, nie zakładaj, że randka się nie uda

To naturalne, że stresujesz się przed pierwszym spotkaniem z kimś, kogo znasz tylko z sieci. Podekscytowaniu towarzyszy poddenerwowanie, w głowie kołaczą się pytania „czy dobrze się zaprezentuję?”, „czy się spodobam?”. Są to całkowicie naturalne obawy – każdy je ma, również ta druga osoba! Wiedząc, że nie możesz przestać się stresować, postaraj się skupić na tym, czym ta druga strona Cię zainteresowała, czego więcej chciałbyś się na jej temat dowiedzieć. Nie myśl o tym, że coś może pójść źle. Fakt, że zdecydowaliście się na randkę, świadczy o tym, że oboje jesteście sobą zainteresowani – to bardzo dobry znak!

2 Otwartość przede wszystkim

Randki po 40 różnią się od randek, jakie miewałeś wiele lat temu. Przede wszystkim dlatego, że teraz i ty, i osoba, z którą się umawiasz, jesteście ukształtowanymi, dojrzałymi ludźmi, którzy mają swoje zwyczaje, czy silne opinie na pewne tematy. Z tego powodu może ci być trudniej znaleźć partnera, jednak nie ma rzeczy niemożliwych. Ważne jest, abyś do tej nowej znajomości podchodził z „otwartą głową” i nie skupiał się na tym, co ci się mogło nie spodobać – wszyscy mamy wady i zalety.

3 Pamiętaj, aby niektórych tematów nie poruszać

Oczywiście, już od pierwszego spotkania należy szczerze i otwarcie ze sobą rozmawiać, istnieją jednak tematy „niebezpieczne”, których lepiej nie poruszać podczas pierwszych randek, jeśli chce się uniknąć tzw. „gęstej atmosfery”. Należą do nich: polityka, religia, pieniądze, czy byli partnerzy. Mów o tym, co jest dla Ciebie ważne i odgrywa istotną rolę w Twoim życiu, skup się jednak na tematach, które są pozytywne i na pewno was nie poróżnią. Wówczas randka będzie udana!

Jeśli czujesz, że nadszedł czas, by skończyć z samotnością, wypróbuj sprawdzony portal randkowy, na którym rejestrują się 40-latkowie! I Ty zarejestruj się już dziś!

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt