Single z Randki dla dojrzałych

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Randki 50 plus
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Randki 50 plus – sprawdź, jak znaleźć miłość!

Na miłość nigdy nie jest za późno – nawet, jeśli w przeszłości już się kiedyś prawdziwie kochało, ale z jakichś względów tamten związek się zakończył, ciągle istnieje spora szansa na to, że serce znów szybciej zabije, tym razem dla kogoś innego. Do pełni szczęścia potrzeba nam wszystkim ciepła i uwagi drugiej osoby. Gdzie ją znaleźć? Jedną z opcji jest Internet, który coraz częściej jest wybierany również przez dojrzałych ludzi.Randki po 50

Randki 50 plus – to możliwe

Jako samotna osoba po 50-tce zapewne wydaje ci się, że w tym wieku szanse na znalezienie partnera są znikome. Nic bardziej mylnego! Samotnych osób, które z różnych powodów na nowo zaczynają szukać miłości, również po 50-tce, ciągle przybywa. Powody ich decyzji mogą być różne: nie chcą tkwić w nieszczęśliwych związkach, rozwodzą się z dotychczasowymi partnerami, niektórzy zostają wdowcami lub wdowami, jeszcze inni nigdy nie mieli szczęścia w miłości, nie znaleźli partnera, nie poddają się jednak, wierząc, że w dojrzałym wieku wreszcie trafią na tę właściwą, wymarzoną osobę.

Randki po 50 – w świecie Internetu

Kiedyś głównym miejscem, w którym dojrzałe osoby spotykały miłość, były przede wszystkim sanatoria. Dziś trend się zmienia, gdyż to właśnie na portalach randkowych najłatwiej i najszybciej można znaleźć swoją drugą połówkę. Czemu? Głównie z uwagi na to, że osoby w średnim wieku coraz chętniej korzystają z Internetu, odkrywając jego zalety.

Współcześni 50-latkowie nie boją się komputera. Chętnie uczą się jego obsługi, co w dalszej kolejności przekłada się na korzystanie z sieci również w celu znalezienia partnera. Z tego powodu na portalach randkowych można spotkać wielu użytkowników w wieku 50 plus.

Banner do rejestracji

Randki dojrzałych przez Internet

Główną zaletą randek online jest wygoda i szybkość. Nie trzeba wychodzić z domu, aby poznać kogoś samotnego, kto również szuka miłości. Kontakt można nawiązać natychmiast, wystarczy kliknąć na „wyślij”, a osoba, która wzbudziła zainteresowanie, otrzymuje naszą wiadomość. Decydując się na korzystanie z pomocy Internetu, należy wybrać najlepszy portal randkowy. Taki, który da ci więcej, niż tylko bazę osób w wieku podobnym do twojego.

eDarling gwarantuje ci nie tylko dostęp do innych singli szukających poważnej relacji, ale również bezpieczeństwo twoich danych. Zatrudnia osoby w Biurze Obsługi Klienta, które codziennie sprawdzają każdy nowy profil, aby mieć pewność, że na stronie nie rejestrują się osoby będące w związkach lub oszuści matrymonialni. Dzięki temu single korzystający z naszej strony, są bezpieczni. Dodatkowo, dzięki wprowadzeniu odpowiednich zabezpieczeń, twoje dane są udostępniane tylko wybranej grupie singli – osobom, które zostały do ciebie dopasowane na podstawie odpowiedzi udzielonych w teście osobowości. Nikt spoza tego kręgu nie dowie się, że korzystasz ze strony eDarling.pl.

Odpowiedni portal oferuje swom użytkownikom również wiele cennych porad, dzięki którym łatwiej im jest zacząć poruszać się w świecie wirtualnych randek. Poczynając od tego, jak założyć profil i co zrobić, by przyciągał uwagę, poprzez wskazówki na temat tego, jak powinna wyglądać pierwsza wiadomość, kończąc na poradach psychologicznych oraz tym, jak się do randki przygotować.

Przeczytaj też: Jak zrobić doskonałe zdjęcie profilowe?

Jak 50-latek może przygotować się do randki?

Rozpoczynając swoją przygodę z randkowaniem, zapewne obawiasz się nie tylko tego, że ciężko będzie ci trafić na kogoś wolnego i w twoim wieku, kto spełnia Twoje oczekiwania, ale również tego, że gdy uda Ci się kogoś takiego spotkać, spanikujesz przed randką.

Poniżej prezentujemy garść wskazówek na temat tego, jak poradzić sobie ze stresem związanym z wyjściem na pierwszą randkę:

Przeczytaj też: Jakich błędów nie popełniać na randce?

...Pamiętaj, że ta druga osoba też się stresuje

Może to niewielka pociecha, niektórym jednak pomoże: pamiętaj, że i ta druga strona przeżywa wasze spotkanie. Boi się, jak wypadnie, czy ci się spodoba, czy nie zabraknie wam wspólnych tematów do rozmów. Tego typu obawy są całkowicie naturalne. Jak sobie z nimi poradzić? Najlepiej przygotowując się do tego spotkania (w myśl zasady, że pierwsza randka może być jak rozmowa o pracę). Wczytaj się dokładnie w profil tej drugiej osoby, zastanów nad tym, o co chcesz ją dopytać, czym chcesz się z nią podzielić. Idąc na spotkanie, pamiętaj, że to, iż do randki w ogóle dochodzi, już jest świetnym znakiem – spodobaliście się sobie! Teraz albo zaiskrzy podczas bezpośredniego spotkania, albo zdobędziesz cenne doświadczenie w świecie randek.

… Bądź otwarty

Jesteś osobą dojrzałą, taką, która ma swoje przyzwyczajenia i wyrobione zdanie na wiele tematów. Z tego powodu może ci być nieco trudniej w randkowej rzeczywistości – jesteś ostrożniejszy, wiesz, czego chcesz, podobnie zresztą jak ta druga osoba. Jeśli oboje będziecie otwarci i przymkniecie oko na drobne wady drugiej strony (któż ich nie ma!), stworzycie sobie szansę na kolejne spotkania, a w efekcie może i związek.

… Tematy, których nie należy poruszać podczas pierwszej randki

Do zagadnień, które lepiej jest sobie odpuścić podczas spotkania, należą: polityka, pieniądze, byli partnerzy i religia. Oczywiście, są to bardzo ważne tematy, mogą jednak doprowadzić do spięć i popsuć atmosferę. Naturalnie, szukając partnera, zależy nam, aby przynajmniej w jakiejś części dzielił nasz światopogląd i spojrzenie na pewne kwestie, są to jednak zagadnienia, które warto omówić albo podczas wymieniania pierwszych wiadomości, ale jeszcze przed randką, albo wstrzymać się z ich poruszaniem do kolejnych spotkań. Podczas pierwszej randki, rozmawiaj o rzeczach, które na pewno was nie poróżnią.

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt