Polka – idealna partnerka dla kibica

pilka_mini.jpg

Polka – idealna partnerka dla kibica

Piłka nożna – mężczyźni za nią przepadają, kobiety mają kłopoty z odróżnieniem spalonego od karnego. Jednak jak wykazało najnowsze badanie portalu eDarling, Polki idealnie nadają się na partnerki dla fanów piłki nożnej. Są wyrozumiałe i same chętnie kibicują ulubionej drużynie.

Mogłoby się wydawać, że nadchodzące mistrzostwa EURO 2012 będą zmorą wszystkich kobiet. Długie piłkarskie wieczory oraz uwaga mężczyzn skoncentrowana wyłącznie na wynikach meczy to nieodłączony element nadchodzących mistrzostw. Czy jednak rzeczywiście wszystkie panie na czas EURO będą starały się odciąć od piłkarskiej gorączki? Wyniki badania przeprowadzonego przez eDarling potwierdzają, że Polacy mogą być dumni ze swoich towarzyszek. Aż połowa ankietowanych pań deklaruje, że z chęcią obejrzy nadchodzące mecze i jedynie 18% przyznaje, że nie zamierza poświęcać swojej uwagi grze europejskich piłkarzy.

Jak się okazuje Polki są nie tylko dobrymi towarzyszkami do oglądania meczy, ale również wykazują duże zrozumienie dla piłkarskiej pasji swoich partnerów. Na pytanie, czy przełożyłyby romantyczną kolację z ukochanym, jeśli ten chciałby oglądać w tym czasie ważny mecz z kolegami, 77% przebadanych użytkowniczek portalu odpowiedziało twierdząco. Obrazą w takiej sytuacji zareagowałoby jedynie 10% uczestniczek badania.

Towarzysze życia Polek również są gotowi do poświęceń dla swoich partnerek. Nawet zagorzali fani piłki nożnej byliby w stanie zrezygnować z meczu ulubionej drużyny na rzecz spotkania ze swoją ukochaną. Tak stwierdziło 70% panów deklarujących, że football gra dużą rolę w ich życiu.

Panie, które zainteresowanie meczami ujawniają jedynie na widok przystojnych piłkarzy nie mają jednak powodów do zmartwień. Polki wydają się mężczyznom tak samo atrakcyjne niezależnie od tego, czy interesują się piłką nożną, czy nie. Jedynie zagorzali fani częściej wskazywali, że kobiety interesujące się footballem wydają im się atrakcyjniejsze.