Kolejny krok eDarling w stronę większego bezpieczeństwa i zaufania.

artikel-bild_pl.jpg

Kolejny krok eDarling w stronę zwiększenia bezpieczeństwa i zaufania.

W celu zapewnienia użytkownikom jeszcze bardziej komfortowego dostępu do portalu oraz zwiększenia bezpieczeństwa, eDarling wprowadził funkcję „Weryfikacja tożsamości“, dzięki której możliwe jest potwierdzenie prawdziwości danych, zamieszczonych w serwisie przez osoby rejestrujące się w nim.

Przeprowadzana przez eDarling weryfikacja danych odbywa się w oparciu o kopię dowodu osobistego, którą użytkownik może nadesłać do Działu Obsługi Klienta. Po sprawdzeniu informacji takich jak nazwisko, miejsce zamieszkania oraz data urodzenia, pracownicy eDarling umieszczają w profilu danej osoby specjalny znak z symbolem ID umieszczonym na zielonym tle. Firma gwarantuje pełną ochronę otrzymanych danych osobowych. Nowa usługa jest dostępna dla Użytkowników Premium.

Agnieszka Kądziela, przedstawiciel eDarling Polska, tłumaczy: „Celem portalu jest przede wszystkim umożliwienie użytkownikom bezpiecznego poszukiwania partnera w sieci. Zależy nam na zapewnieniu możliwie najwyższej gwarancji prawdziwości danych osób przedstawianych jako propozycje potencjalnych partnerów. Wprowadzenie nowej funkcji jest z pewnością ważnym krokiem w kierunku zwiększenia bezpieczeństwa oraz autentyczności profili użytkowników naszego portalu“.

Poza możliwością weryfikacji tożsamości, eDarling wprowadził także inne nowe funkcje, do których należą m.in. powiadomienie o przeczytaniu wiadomości oraz rozbudowana wersja zakładki „Konto użytkownika“.