Gdzie mieszkają najatrakcyjniejsi single w Polsce?


Według danych pochodzących od użytkowników eDarling.pl najseksowniejszym miastem Polski jest Sopot. Na kolejnych miejscach uplasowały się Wrocław i Kraków. Zachód reprezentuje Poznań na 4. miejscu, a wschód Białystok i Lublin, które również znalazły się w TOP 10. Które z innych polskich miast goszczą na tej liście?

 

Mapa single

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trójmiasto wygrywa pod względem seksapilu

Portal randkowy eDarling przedstawia zestawienie stworzone na podstawie tego, jak single z różnych miast oceniły poziom swojej atrakcyjności fizycznej. W pierwszej dziesiątce znalazło się trójmiasto z Sopotem na czele, który otwiera również całe zestawienie, Gdańskiem na miejscu piątym oraz Gdynią na dziewiątym.


Południe też ma się czym pochwalić – na drugim miejscu znalazł się Wrocław, a zaraz za nim Kraków. Miejsce czwarte przypadło Poznaniowi. Na szóstej pozycji uplasował się Lublin, a miasto województwa sąsiedniego, czyli Kielce znalazły się na miejscu ósmym. Pozycja siódma przypadła miastu z województwa warmińsko - mazurskiego, czyli Olsztynowi. Dziesiątkę zamyka Białystok.


Zaraz, zaraz, a gdzie Warszawa? Według zebranych danych skromna samoocena singli ze stolicy uplasowała ich na 44. miejscu.


Jeśli zaś chodzi o inne województwa, które nie znalazły się w pierwszej dziesiątce, to w top 20 sytuacja wygląda następująco: województwo mazowieckie reprezentuje Piaseczno na miejscu 11., lubuskie – Zielona Góra na 12., na 13. znalazł się Szczecin (zachodnio-pomorskie), Toruń jako najgorętsze miasto kujawsko-pomorskiego na miejscu 14., kolejny jest Rzeszów (Podkarpacie), a top 20 zamykają Katowice (Śląskie).


Panie vs. Panowie

W Sopocie zarówno żeńska, jak i męska część singli ocenia swoją atrakcyjność na podobnym wysokim poziomie. Jednak w każdym przypadku to panie okazują się mieć lepsze zdanie na temat swego wyglądu. We wszystkich miastach znajdujących się w zestawieniu, to właśnie kobiety wygrywają. Co więcej, samoocena mężczyzn zaniżyła średnią poziomu atrakcyjności w wielu miastach, które miały szansę znaleźć się na wyższej pozycji na liście.


Kliknij tu, by poznać singli w Polsce.

 


*Statystyki oparte na samoewaluacji poziomu „atrakcyjności” przez Użytkowników eDarling w skali 0-7