Panie skromnie, panowie modnie

mini_picture.jpg

Panie skromnie, panowie modnie

Wyzywająco czy klasycznie? Modnie czy raczej w luźnym stylu? Z pewnością każdy stanął przed tym dylematem przed wyjściem na pierwszą randkę. Jak pokazało badanie eDarling odpowiedzi na te pytania nie są oczywiste.

82% użytkowników oraz 91% użytkowniczek portalu randkowego eDarling pamięta strój, w jaki ubrana była ich sympatia podczas pierwszego spotkania. Dlatego zanim wybierzemy się na randkę sprawdźmy, co docenia płeć przeciwna. Odpowiedzi mogą nas zaskoczyć.

Im mniej kobieta ma na sobie, tym bardziej podoba się mężczyznom – myślą panie i próbując przypodobać się swoim partnerom, zdejmują kolejne warstwy garderoby. Niesłusznie! Wbrew stereotypowemu przekonaniu panowie wcale nie cenią zbytniego negliżu. W odpowiedzi na pytanie: „Czy istnieje coś takiego jak zbyt krótkie spódnice i zbyt głębokie dekolty?”, odpowiednio 77% i 39% użytkowników przyznało, że tak. Mimo iż w przypadku wieczorowych kreacji panowie okazali się nieco bardziej liberalni, to panie na pierwszej randce nie powinny stawiać na nadmiernie wyzywające i skąpe stroje.

Choć uważa się, że to przedstawicielki płci pięknej większą wagę przykładają do tego, co na siebie wkładają, to panowie również powinni zatroszczyć się o swoją garderobę. Aż 95% biorących udział w ankiecie singielek przyznało, że jest dla nich istotne to, w co partner jest ubrany na pierwszej randce. Ponadto użytkowniczki eDarling deklarują, że lubią panów, którzy interesują się modą. Również znaczna większość ankietowanych internautek ocenia modnie ubranych mężczyzn jako bardziej atrakcyjnych.

Jednak jak w przypadku kobiet, które powinny unikać zbytnio skąpych ubrań, również mężczyźni powinni zachować umiar w doborze stroju i nie podążać ślepo za modą. Jak wykazały wyniki badania przeprowadzonego przez eDarling, panowie którzy nad wyraz interesują się ubraniami, wydają się kobietom… nietypowi.