Single z Użytkownicy eDarling

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
Użytkownicy eDarling
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Użytkownicy eDarling – kim są? Czego oczekują?

Zastanawiasz się, czy nie założyć konta na eDarling, jednak zanim się na to zdecydujesz, chciałbyś wiedzieć, kogo tu możesz spotkać? Z poniższego artykułu dowiesz się, do kogo skierowany jest nasz serwis, co wyróżnia naszych Użytkowników, co ich łączy niezależnie od miejscowości, jaką zamieszkują. Jeśli szukasz miłości, dobrze trafiłeś!Użytkownicy na eDarling

Kim są Użytkownicy eDarling?

Na eDarling rejestrują się przeróżni mężczyźni i przeróżne kobiety – mieszkańcy całej Polski. Jest jednak kilka rzeczy, które ich łączą: znaczna większość może pochwalić się wyższym wykształceniem, jest dobrze sytuowana, najczęściej w przedziale wiekowym 30-55. Najważniejszym spoiwem są jednak oczywiście intencje – nasz portal został stworzony dla ludzi szukających poważnego związku i to właśnie oni rejestrują tutaj swoje profile. Wszyscy mają nadzieję na to, aby znaleźć prawdziwą miłość, która będzie trwać latami, być może nawet do końca życia.

W jaki sposób pomagamy znaleźć miłości?

Wiemy, że osoby rejestrujące konta na eDarling, szukają szczerej, prawdziwej relacji. Z tą myślą został zaprojektowany nasz serwis – ma wspierać w odnalezieniu tej jedynej, właściwej osoby.

W tym celu opracowaliśmy metodę doboru partnerskiego, dla której podstawę stanowi stworzony przez psychologów test osobowości. Jest on kluczową częścią naszego serwisu, gdyż na jego podstawie dopasowywani są potencjalni partnerzy.

W momencie, kiedy udzielisz odpowiedzi na wszystkie zadane w teście pytania, eDarling weźmie sprawy w swoje ręce i na podstawie uzyskanych wyników, zacznie dobierać i proponować ci profile osób, które nie tylko pasują do ciebie pod względem charakteru, ale również oczekiwań. Wśród tych ostatnich są to wytyczne dotyczące oczekiwanego miejsca zamieszkania, wzrostu, czy przedziału wiekowego, jaki wskażesz podczas rejestracji.

Podsumowując, eDarling jest idealnym miejscem dla tych singli, którzy wiedzą, czego chcą, a od portalu randkowego oczekują aktywnej pomocy w odnalezieniu drugiej połówki.

Począwszy od osób z wyższym wykształceniem, skończywszy na zabieganych, samotnych rodzicach, Polacy, którzy korzystają z naszej strony, znajdują za jej pomocą miłość. Czemu więc nie wypróbować naszych metod?

Banner do rejestracji

O autorze: Kasia Hirt Zobacz więcej artykułów autorstwa Kasia Hirt