Użytkownicy eDarling - kim są? Czego oczekują?

Zastanawiasz się, czy nie założyć konta na eDarling, jednak zanim się na to zdecydujesz, chciałbyś wiedzieć, kogo tu możesz spotkać? Z poniższego artykułu dowiesz się, do kogo skierowany jest nasz serwis, co wyróżnia naszych Użytkowników, co ich łączy niezależnie od miejscowości, jaką zamieszkują. Jeśli szukasz miłości, dobrze trafiłeś!
Użytkownicy na eDarling

Kim są Użytkownicy eDarling?

Na eDarling rejestrują się przeróżni mężczyźni i przeróżne kobiety - mieszkańcy całej Polski. Jest jednak kilka rzeczy, które ich łączą: znaczna większość może pochwalić się wyższym wykształceniem, jest dobrze sytuowana, najczęściej w przedziale wiekowym 30-55. Najważniejszym spoiwem są jednak oczywiście intencje – nasz portal został stworzony dla ludzi szukających poważnego związku i to właśnie oni rejestrują tutaj swoje profile. Wszyscy mają nadzieję na to, aby znaleźć prawdziwą miłość, która będzie trwać latami, być może nawet do końca życia.

W jaki sposób pomagamy znaleźć miłości?

Wiemy, że osoby rejestrujące konta na eDarling, szukają szczerej, prawdziwej relacji. Z tą myślą został zaprojektowany nasz serwis – ma wspierać w odnalezieniu tej jedynej, właściwej osoby.

W tym celu opracowaliśmy metodę doboru partnerskiego, dla której podstawę stanowi stworzony przez psychologów test osobowości. Jest on kluczową częścią naszego serwisu, gdyż na jego podstawie dopasowywani są potencjalni partnerzy.

W momencie, kiedy udzielisz odpowiedzi na wszystkie zadane w teście pytania, eDarling weźmie sprawy w swoje ręce i na podstawie uzyskanych wyników, zacznie dobierać i proponować ci profile osób, które nie tylko pasują do ciebie pod względem charakteru, ale również oczekiwań. Wśród tych ostatnich są to wytyczne dotyczące oczekiwanego miejsca zamieszkania, wzrostu, czy przedziału wiekowego, jaki wskażesz podczas rejestracji.

Podsumowując, eDarling jest idealnym miejscem dla tych singli, którzy wiedzą, czego chcą, a od portalu randkowego oczekują aktywnej pomocy w odnalezieniu drugiej połówki.

Począwszy od osób z wyższym wykształceniem, skończywszy na zabieganych, samotnych rodzicach, Polacy, którzy korzystają z naszej strony, znajdują za jej pomocą miłość. Czemu więc nie wypróbować naszych metod?

Wskazówki

 • Aplikacja eDarling
  Wykształceni single

  Większość Użytkowników eDarling stanowią ludzie po studiach. 65% może pochwalić się dyplomem wyższej uczelni.

  Jeśli więc masz nadzieję spotkać kogoś, kto ceni sukces i jest ambitny, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Wielu z naszych Użytkowników prowadzi intensywny tryb życia, do tej pory stawiali głównie na rozwój i karierę, brakowało im tym samym czasu na poszukiwanie partnera. Rejestrując się na eDarling, pragną poznać osoby, które prowadzą podobny tryb życia. Aby było im łatwiej, ciągle udoskonalamy naszą stronę i jej funkcje. Jednym z ukłonów, jaki zrobiliśmy w stronę singli, którzy żyją w ciągłym biegu, było stworzenie aplikacji randkowej oraz mobilnej wersji naszej strony. Dzięki nim osoby samotne mają możliwość logować się i korzystać z eDarling zawsze, kiedy tylko przyjdzie im na to ochota – w kolejce w sklepie, w kawiarni, czy podczas przerwy w pracy.

 • Użytkownik eDarling
  Optymalnie dopasowany partner

  Jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie może przynieść życie, jest odwzajemniona miłość. Aby spotkać drugą połówkę, nie musisz wywracać swojego życia do góry nogami i skupiać się tylko na poszukiwaniach właściwej osoby. Zrobi to za ciebie eDarling. Abyśmy jednak mogli wykonać nasze zadanie, musisz nam nieco pomóc. Jak? Wystarczy, że rozwiążesz test osobowości i określisz, o jakim partnerze marzysz.

  Podziel się z nami tym, co jest dla ciebie istotne. Chcesz stworzyć związek z osobą wierzącą? Wystarczy, że zaznaczysz w swoim profilu, iż oczekujesz, abyśmy przesyłali ci profile założone przez katolików. Oczywiście możesz wybrać każdą inną religię/wyznanie, czy zaznaczyć, że chcesz poznawać osoby niewierzące! Wybór zależy tylko od ciebie i twoich oczekiwań. To samo tyczy się takich zagadnień, jak chęć posiadania dzieci przez przyszłego partnera, czy jego stosunek do używek. Dodatkowo, przy każdej takiej odpowiedzi możesz na specjalnej skali zaznaczyć, jak bardzo istotne jest dla Ciebie poszczególne kryterium!

  Wszystko, co jest ważne dla ciebie, jest ważne i dla nas!

 • Prawdziwi użytkownicy eDarling
  Prawdziwi, aktywni Użytkownicy

  eDarling kładzie niezwykle duży nacisk na to, aby na portalu nie było fałszywych kont. Z tego powodu pracownicy Działu Obsługi Klienta codziennie sprawdzają każdy nowo zarejestrowany profil. Dzięki temu mamy pewność, że w serwisie zarejestrowane są tylko prawdziwe osoby. Profile są sprawdzane również pod kątem intencji, jakie ma dany Użytkownik. Jeśli nie jest zainteresowany poważnym związkiem, szuka jedynie przygody czy romansu, natychmiast kasujemy jego konto. Nasi Użytkownicy mogą mieć więc pewność, że na eDarling spotkają prawdziwych ludzi, którzy pragną się zakochać.