Jak dodać zdjęcia do profilu?

Instrukcja dodania zdjęcia

Twój profil na eDarling jest Twoją wizytówką. Poza wypełnieniem pól tekstowych, dokładnym opisaniem swoich cech i osobowości, warto pamiętać o zdjęciu! Zdjęcie profilowe , a także pozostałe fotografie, pomoże twoim propozycjom partnerów uzyskać pełny i interesujący obraz Twojej osoby, Jeśli nie wiesz, jak dodać zdjęcie do swojego profilu, przeczytaj poniższe wskazówki!

Jak dodać zdjęcie po raz pierwszy?

Jeśli do tej pory nie dodałeś żadnego zdjęcia na portalu eDarling, koniecznie je dodaj! Aby to zrobić, postępuj według tej instrukcji:

1. Zaloguj sie do swojego profilu na eDarling
2. Wejdź w zakładkę „Mój profil”, a następnie przejdź do zakładki „Dodaj zdjęcia” (po lewej stronie)
3. Wybierz funkcję „Wyszukiwanie“. Funkcja ta umożliwi Ci wybranie odpowiedniego zdjęcia z Twojego komputera, wybierz zdjęcie i kliknij „OK”, a następnie „Dodaj”
4. Następnie możesz dostosować rozmiar zdjęcia. Aby zapisać zdjęcie kliknij w przycisk „Zapisz”.

Dodane zdjęcia w profilu wyświetlą się w oddzielnym oknie. Istnieje także możliwość dodania do profilu fragmentu zdjęcia. Jest to funkcja szczególnie przydatna, gdy na zdjęciu oprócz Ciebie znajdują się także inne osoby. Aby przyciąć obrazek, należy zaznaczyć wybrany fragment białą ramką, rozciągając lub zwężając odpowiednio do wielkości wycinka, a następnie kliknąć „Zapisz”.

Jeśli nie dodasz zdjęcia wprofilu, na jego miejscu będzie wyświetlać się nasz niebieski obrazek z konturami. Doświadczenia innych użytkowników wskazują, że po umieszczeniu zdjęcia na profilu, stanie się on atrakcyjniejszy i zaczniesz otrzymywać więcej wiadomości od innych osób.

Pamiętaj, że każde zdjęcie, przed udostępnieniem go innym użytkownikom, jest przez nas sprawdzane. Procedura ta może trwać do 48 godzin. Dlatego nie stresuj się, jeśli Twoje zdęcie nie wyswietli się od razu, prosimy o cierpliwość!

Jak dodać kolejne zdjęcia na eDarling?

Jeżeli chcesz dodać kolejne zdjęcia do Twojego profilu na eDarling, wybierz w zakładce „Mój profil“ funkcję „Dodaj zdjęcia“, a następnie polecenie „Uzupełnij zdjęcia”. Podobnie jak podczas dodawania zdjęcia po raz pierwszy, pojawi się pole „Przeglądaj”, które umożliwi dodanie odpowiedniego zdjęcia z Twojego komputera. Spośród zdjęć zamieszczonych na Twoim koncie, będziesz mógł wybrać jedno profilowe.

Jak dodać zdjęcia z Facebooka

Wszystkim Użytkownikom posiadającym konto na „Facebooku” oferujemy również możliwość wgrania zdjęć bezpośrednio z tego portalu. Aby dodać zdjęcia do profilu eDarling przez Facebooka, należy wejść w „Mój profil”, a następnie „Dodaj zdjęcia”. Wybierając opcję „Importuj swoje zdjęcia z Facebooka”, należy klinkąć na „Łączenie”, a następnie wpisać swoje dane używane podczas logowania na Facebooku. W celu pomyślnego importowania zdjęć należy zatwierdzić ten proces klikając na ikonkę „Zezwalaj”.

Co zrobić, gdy nie posiadam zdjęć cyfrowych?

Jeżeli nie posiadasz zdjęć cyfrowych, możesz przesłać nam pocztą swoje tradycyjne zdjęcie (wraz z adresem e-mail) , zamieścimy je na Twoim profilu. Nasz adres:

Affinitas GmbH
-Fotoserwis-
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Germany

Ważne wskazówki!

Przed wybraniem zdjęcia sprawdź czy:

– nie przekracza maksymalnej wielkości 4MB.
– jest w formacie typu JPG, GIF, PNG i BMP (np. mojefoto01.jpg),
– nie jest mniejsze niż 85 x 102 pikseli. Optymalny format zdjęcia to: 333 x 400 pikseli,
– nie jest zbyt ciemne lub mocno skontrastowane,
– nie jest obraźliwe lub zniesławiające.

Pamiętaj, że zdjęcie podnosi atrakcyjność Twojego profilu i zwiększa szanse na bycie zauważonym przez innych użytkowników! Jeśli chesz poznać więcej wskazówek, jak uczynić swój profil strakcyjniejszym, przeczytaj artykuł „Cztery kroki do atrakcyjnego profilu„.

To też może Cię zainteresować:

Randki internetowe

Bądź aktywny – dlaczego warto nawiązać kontakt

Strony randkowe: czas obalić mity!

Metoda doboru partnerskiego

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB