Weź sprawy w swoje ręce i „Zdecyduj sam“

zdecyduj sam

Opcja „Zdecyduj sam” umożliwia udział użytkowników eDarling w poszukiwaniu partnera oraz zwiększa ich szansę na spotkanie właściwej osoby. Funkcja ta dostępna jest jedynie dla członków Premium.

Zalety nowej funkcji

Portal eDarling stale stara się o nowe rozwiązania dla swoich użytkowników, ułatwiające poznanie właściwej osoby. Umieszczona w kategorii „Zaproponowany partner” opcja – „Zdecyduj sam”, umożliwia otrzymywanie nawet do dwudziestu dodatkowych propozycji partnerów wyszukanych. Dzięki nowej funkcji poszukiwanie drugiej połowy staje się jeszcze bardziej interesujące. Jedno kliknięcie decyduje o przyjęciu bądź odmowie zaproponowanego partnera. A wysłanie mu pięciu pytań lub wiadomości skutkuje przeniesieniem go do listy regularnie zaproponowanych partnerów. Natomiast po odrzuceniu osoby przydzielonej przez funkcję „Zdecyduj sam” na jej miejsce przysłana zostaje kolejna propozycja.

Jak działa „Zdecyduj sam”?

Metoda doboru partnerskiego odbywa się na podstawie podobieństw użytkowników. Natomiast w przypadku nowej funkcji selekcja ta odbywa się w swobodniejszy sposób. W tym przypadku cechy zaproponowanego partnera oraz kryteria poszukiwań pokrywają się w mniejszym stopniu niż w przypadku matchingu. Dana osoba może na przykład nie spełniać warunku dotyczącego wzrostu lub miejsca zamieszkania. Może jednak mimo istniejących różnic mogłaby się ona okazać jak najbardziej odpowiednim partnerem? Dzięki „Zdecyduj sam” decyzja o nawiązaniu kontaktu należy wyłącznie do użytkownika.

Pamiętać należy o tym, że trzeba podjąć decyzję za lub przeciw, ponieważ dopiero wtedy otrzyma się dalsze propozycje partnerów.

„Zdecyduj sam”: dostęp do funkcji

Aby móc korzystać z tej opcji, użytkownik musi spełnić kilka kryteriów. W profilu należy posiadać co najmniej jedno zdjęcie, od momentu wypełnienia testu osobowości musi minąć przynajmniej pięć dni, a od chwili rejestracji powinno minąć 21 dni. Spełniając wszystkie te wymagania można w pełni korzystać z propozycji dodatkowych partnerów.

Wymagane informacje

Do aktywowania nowej funkcji potrzebne są te same informacje, które niezbędne były przy zakładaniu profilu osobowości. Są to dane dotyczące wzrostu, wieku i zawodu. W przypadku niejasności można posłużyć się instrukcją, klikając na napis „Zdecyduj sam”, znajdujący się pod oknem z propozycją.

Warto posłużyć się nową funkcją, aby zyskać na poszukiwaniach. Może wśród dodatkowo zaproponowanych partnerów ukrywa się właśnie ten odpowiedni. Dlatego warto wypróbować opcję „Zdecyduj sam” i przekonać się o jej skuteczności.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB