26.08.2011, Redakcja eDarling
4801

Weryfikacja tożsamości: Pokaż innym użytkownikom, że można Ci zaufać!


Od jakiegoś czasu korespondujesz z jednym z zaproponowanych Ci użytkowników? Ustaliliście już nawet termin pierwszego spotkania? Mimo wszystko masz jednak wątpliwości, czy ta osoba pojawi się w wyznaczonym miejscu? Dzięki nowej funkcji weryfikacji tożsamości możesz mieć pewność, że dany użytkownik jest tym, za kogo się podaje!


Weryfikacja tożsamości - nowa funkcjaZadaniem portalu eDarling jest przedstawianie użytkownikom serwisu propozycji pasujących do nich partnerów. Tym, którzy nam zaufali, pragniemy zagwarantować jak najwyższą skuteczność poszukiwań i bezpieczeństwo. Dlatego każdy profil jest przez nas sprawdzany i zatwierdzany.


Teraz i Ty możesz przyczynić się do osiągnięcia wyższego stopnia bezpieczeństwa podczas szukania miłości!


Gwarancja autentyczności


Portal eDarling umożliwia wszystkim użytkownikom Premium umieszczenie w ich profilu symbolu potwierdzającego autentyczność podanych informacji. Znak ten jest gwarancją, że podstawowe dane (tj. miejsce zamieszkania i wiek danej osoby) są zgodne z prawdą. W ten sposób użytkownicy portalu będą mogli jeszcze bezpieczniej nawiązywać znajomości.


Aby móc potwierdzić tożsamość naszych użytkowników, potrzebujemy Waszej pomocy!


Jak przebiega weryfikacja tożsamości?


Aby dokonać weryfikacji tożsamości danego użytkownika, potrzebujemy kopii obu stron jego dowodu osobistego. Za pomocą tego dokumentu możemy sprawdzić, czy dane zamieszczone w profilu odpowiadają prawdzie. Z oferowanej przez nas nowej funkcji mogą skorzystać tylko użytkownicy Premium, klikając w zakładkę „Weryfikacja tożsamości”. Znajdują się tam indywidualne kody bezpieczeństwa, które wraz z kopią dowodu osobistego należy wysłać do Działu Obsługi Klienta portalu eDarling. Tylko w ten sposób będziemy mogli stwierdzić, że informacje podane przez użytkownika odpowiadają tym zawartym w dokumencie.


Aby na Twoim profilu wyświetlany był symbol ID potwierdzający weryfikację tożsamości, wyślij nam kopię swojego dowodu osobistego e-mailem lub drogą pocztową:


e-mail: identyfikacja@edarling.pl


Adres:
Affinitas GmbH
Kohlfurter Straße 41/43
10999 Berlin
Niemcy


W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z naszym z Działem Obsługi Klienta!


Jak długo trwa weryfikacja tożsamości?


Weryfikacja tożsamości będzie przeprowadzona w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez nas kopii dokumentu. Następnie Twój profil zostanie opatrzony symbolem „ID”.


Ochrona danych


Portal eDarling zapewnia, że przesłana przez Ciebie kopia dokumentu zostanie użyta wyłącznie do potwierdzenia Twojej tożsamości i niezwłocznie po tym zniszczona.
Bardzo cieszy nas fakt, że nasz serwis cieszy się zaufaniem coraz większego grona użytkowników. Dlatego nieustannie staramy się, by szukanie partnera na naszym portalu było jak najskuteczniejsze i absolutnie bezpieczne.


Jeśli użytkownik, z którym korespondujesz nie ma jeszcze w swoim profilu symbolu „ID”, nie oznacza to oczywiście, że podał on fałszywe informacje i że powinieneś zerwać kontakt. Być może proces weryfikacji tożsamości jest właśnie w toku lub dana osoba nie znalazła jeszcze czasu, by wysłać nam kopię dokumentu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, śmiało porusz ten temat i poproś ją o to!
 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja eDarling 2011

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

Całkowita liczba głosów: 662
Ocena:
Ocena dla tego artykułu: "". Średnia ocena: 2.90 na 5 bazująca na 662
Comments