Redakcja eDarling
7120

Skomentuj zdjęcie w profilu na portalu eDarling

 

Umieszczenie ciekawych oraz sympatycznych zdjęć w profilu zwiększa szanse na zawarcie nowych znajomości. Nasza funkcja pozwala na skomentowanie zdjęcia, a tym samym na łatwiejszy kontakt z zaproponowanym partnerem.

Nowa funkcja: skomentuj zdjęcieSkomentuj zdjęcie: co w tym ciekawego?

Komentując zawartość profili innych użytkowników oraz wysyłając im „Uśmiech”, można skutecznie zwrócić uwagę na swój profil. Dzięki takiej funkcji jest możliwe skomentowanie wszystkich zdjęć zaproponowanego partnera. Jednym kliknięciem oraz krótkim komentarzem można wyrazić opinię na temat danej fotografii. Jest to sposób na łatwe oraz bezstresowe nawiązanie kontaktu.

Zdjęcia na profilu

Podczas poszukiwań odpowiedniego partnera najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Aby wypaść jak najlepiej, portal eDarling umożliwia umieszczenie aż do 24 zdjęć. Warto zadbać o to, aby w naszym profilu znalazły się zarówno zdjęcia portretowe oraz te przedstawiające nas w różnych ciekawych sytuacjach. Wybierając dobrą fotografię z pewnością zainteresujemy swoją osobą wielu użytkowników odwiedzających nasz profil!

Skomentuj zdjęcie: Kto widzi komentarz do mojego zdjęcia?

Korzystając z nowej funkcji warto pamiętać o tym, iż komentarz do danego zdjęcia będzie dostępny tylko dla właściciela profilu.

Ponadto każdy użytkownik, którego zdjęcie zostanie skomentowane, otrzyma wiadomość na swoją pocztę na portalu eDarling oraz dodatkowo zostanie poinformowany o tym także drogą mailową.

Warto więc przyglądać się zaproponowanym partnerom jeszcze dokładniej oraz korzystać z ciekawych funkcji dostępnych na eDarling. Zwiększy to z pewnością szansę na odnalezienie drugiej połowy.