Redakcja eDarling
21405

Poczta na eDarling

 

Aby ułatwić naszym użytkownikóm nawiązywanie kontaktu, stworzyliśmy usługę wymieniania wiadomości z osobami wśród propozycji partnerów. Zastanawiasz się, jak działa poczta eDarling? Oto kilka wskazówek i krótka instrukcja korzystania z tej funkcji.

 

Korespondencja przez eDarling

 

Jak używać poczty?


Aby wejść w pocztę, musisz najpierw zalogować sie a swoje konto. W zakładce „Wiadomości" znajdziesz ostatnio wysłane oraz otrzymane wiadomości, w tym również inne komunikaty.


Wiadomości, które wysłali do ciebie inni użytkownicy znajdziesz w sekcji „Skrzynka odbiorcza”.


Wysłane przez ciebie wiadomości możesz znaleźć w sekcji „Wysłane” klikając w menu po lewej stronie. Poniżej znajduje się dział „Kopie robocze”, w którym zapisują się wiadomości, które zacząłeś pisać, ale nie wysłałeś.


Pamiętaj o tym, że w pamięci poczty zapisuje się maksymalnie 100 wiadomości i innych komunikatów wymienionych z jedną osobą.


Ważne: jeżeli odrzucisz propozycję kontaktu z danym użytkownikiem, usuwając go z listy propozycji partnerów, wówczas wszystkie otrzymane od niego wiadomości zostaną automatycznie wykasowane.


Tak działa poczta eDarling: otrzymane wiadomości oraz inne komunikaty w Twojej poczcie możesz sortować według daty, bądź nadawcy.


Życzymy udanego korzystania z poczty!

 

 

To też może Cię zainteresować:


Randki internetowe

 

Bądź aktywny - dlaczego warto nawiązać kontakt


Strony randkowe: czas obalić mity!

Metoda doboru partnerskiego