Jak zapłacić na eDarling? Oto nasze metody płatności

Formy płatności na eDarling

Zastanawiasz się, jakie formy płatności są możliwe na eDarling? Aby korzystanie z naszego portalu było proste i przyjemne, akceptujemy różne metody płatności. Jeśli chcesz wykupić abonament w eDarling wybierz najwygodniejszą dla siebie!

Aby opłacić Członkostwo Premium, możesz wykorzystać następujące metody płatności:

– karta kredytowa (MasterCard lub VISA),
– karta płatnicza debetowa (VISA Electron, Maestro),
– serwis Dotpay,
– serwis PayPal.

Na eDarling płacisz jednorazowo za cały czas trwania wybranego abonamentu. Nie ma możliwości miesięcznej płatności ratalnej.

Formy płatności kartą płatniczą

Z tej metody możesz skorzystać, jeżeli posiadasz kartę kredytową MasterCard lub VISA bądź też kartę debetową VISA Electron lub Maestro. Aby opłacić członkostwo Premium za pośrednictwem tej metody wybierz pole „Karta płatnicza”, a następnie podaj wszystkie wymagane dane. Podaj również trzycyfrowy kod CVC/CVV, który znajduje się na odwrocie karty, w polu podpisu.

Płatność za pośrednictwem serwisu Dotpay

Płacąc za pośrednictwem serwisu Dotpay, masz do wyboru różne metody płatności w tym między innymi przelew online, przekaz pocztowy, płatność przez Moje Rachunki czy też płatność w supermarkecie Żabka lub Freshmarket. Poniżej znajdziesz opis wybranych metod oferowanych w serwisie Dotpay:

Przekaz/Przelew bankowy: Ta metoda umożliwia dokonanie opłaty za abonament zwykłym przelewem bankowym lub zrealizowanie przelewu na poczcie. W tym celu należy wybrać opcję płatności „Dotpay”, a następnie „Przekaz/Przelew bankowy”. Po wpisaniu danych będziesz mógł wydrukować wypełniony blankiet potrzebny do dokonania płatności na poczcie lub wykonać przelew tradycyjny, przepisując dane do przelewu z blankietu,

Przelew online poprzez system Dotpay: Aby dokonać opłaty przelewem online, po przeniesieniu do serwisu „Dotpay”, należy wybrać odpowiedni bank z listy. Po tym nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę logowania wybranego banku, gdzie po wpisaniu danych Użytkownika przelew zostanie wykonany automatycznie.

Płatnośc przez Moje Rachunki/ Płatność w sklepach Żabka lub Freshmarket: Wybierając tę opcję w serwisie Dotpay z listy dostępnych metod płatności należy wybrać „Moje Rachunki”, a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

Płatność za pośrednictwem serwisu Paypal

Na eDarling możesz zapłacić za wybrany abonament również w serwisie PayPal. Jeśli chcesz skorzystać z tej formy płatności, kliknij na pole PayPal. Po wybraniu tej opcji zostaniesz automatycznie przekierowany do serwisu PayPal, gdzie będziesz mógł zalogować się na swoje konto w PayPal i dokonać płatności za wybrany przez siebie abonament. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta PayPal, będziesz mógł tu także założyć nowe konto.

Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, więcej informacji znajdziesz w dziale Pomocy!

To też może Cię zainteresować:

Portale randkowe sposobem na trwały i szczęśliwy związek

Darmowe portale randkowe

Pani szuka pana

Szukam dziewczyny

Ogłoszenia matrymonialne

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB