Strój na randkę

strój

„No i stało się! Nieważne, czy decyzja była błyskawiczna, czy też macie za sobą wiele rozmów telefonicznych, czy mailowych – zdecydowaliście się na pierwsze spotkanie. Oprócz wielu pytań, które kłębią się w głowie, pojawia się również to: Co mam na siebie włożyć? Autorka bloga „Agoodbuy.pl” podzieliła się z eDarling swoimi radami, jak wybrać strój na randkę.

Wyobraźnia partnera

Warto wziąć pod uwagę dwie rzeczy: miejsce w którym się umówiliście oraz … jego wyobraźnię 😉
Zacznę od tej drugiej sprawy.
Pamiętaj, że do tej pory mężczyzna sobie Ciebie WYOBRAŻAŁ. To jak się poruszasz, jaki jest ton Twojego głosu, jak przeczesujesz włosy. Daj tej wyobraźni jeszcze popracować. Choćbyś miała nogi, których mogłaby pozazdrościć Ci Barbie, choćby biust był Twoją dumą, nie eksponuj ich przesadnie. Kuse szorty i dekolt do pępka nie jest najlepszym rozwiązaniem. PODKREŚLENIE, a nie całkowite odkrycie Twoich atutów jest kluczem do sukcesu.

Strój na randkę dopasowany do miejsca spotkania

Jeśli pierwsze spotkanie to spacer po parku – nie zakładaj niebotycznych szpilek. Żwirowa alejka może całkiem zepsuć Ci humor (i szpilki).
Jeśli wybieracie się do klubu – zostaw w domu bluzę i getry 🙂
Jak zwykle rozwiązaniem jest złoty środek, czyli stonowana elegancja.
Jeszcze jedna rada – rzeczy, które wybrałaś na randkę przymierz jeden-dwa dni przed spotkaniem. Sprawdź, czy czujesz się w nich dobrze i swobodnie. Przejdź się w nich, poruszaj, usiądź. Niech wpijający się pasek od spodni nie zepsuje Ci tego wieczoru.
Przede wszystkim polecam stworzenie bazy – rzeczy, które możesz dowolnie zestawiać zależnie od sytuacji.

Powyższy przykład pokazuje jak jeden mocny akcent może „stworzyć” cały strój.
Tu takim akcentem jest żakiet, ale może być to kolorowa, duża apaszka, czy ciekawa torba. W takim stroju możemy śmiało iść i na kolację i do kina 🙂

Poniżej przykład, jak za pomocą tej samej marynarki i spodni, przy użyciu kilku róznych dodatków można stworzyć atrakcyjny, luźny strój do kina czy na spacer lub wieczorne spotkanie w kawiarni.

strój na randkę w plenerze
Kino, spacer

strój na randkę w kawiarni
Wieczorne spotkanie w kawiarni

Kinga – bloggerka – swojego partnera poznała poprzez portal randkowy. W tym roku mija 10-ta rocznica ich związku. Bloga Kingi możecie śledzić pod adresem: http://agoodbuy.pl

A Ty jak wybierasz strój na randkę? Podziel się z nami i napisz komentarz!

O autorze: Marta Pietrzak Zobacz więcej artykułów autorstwa Marta Pietrzak

Banner FB