Kobieta szuka kobiety - znajdzie na eDarling!

O lesbijkach najwięcej dyskutują ci, którzy ich nie znają. A przecież miłość to uczucie, które nie zna podziałów i łączy ludzi bez względu na wiek, pochodzenie czy płeć. Wszyscy kochamy tak samo: czule, romantycznie, bez pamięci. Kobieta szuka kobiety – jak odnajdzie szczęście?
kobieta szuka kobiety

Sytuacja lesbijek w Polsce

Kobiety homoseksualne są w Polsce inaczej postrzegane niż mężczyzni, będący w takiej samej sytuacji. Przede wszystkim lesbijkom łatwiej jest zachować anonimowość. Społeczeństwo przyzwyczajone jest do widoku kobiet pozostających w bliskości fizycznej, dlatego mało kto przyjmuje, że dwie dziewczyny trzymające się za ręce to para zakochanych, a nie para przyjaciółek. Geje znajdujący się w analogicznej sytuacji spotkaliby się zapewne z agresją. Czy to oznacza, że jeśli kobieta szuka kobiety, to ma łatwiej? Nic bardziej mylnego. Lesbijki dyskryminowane są podwójnie: nie istnieją w świadomości ani jako matki, żony czy kochanki, ani też jako osoby nieheteroseksualne. A ktoś, kto nie istnieje w świadomości społecznej, nie może otrzymać należnych mu praw. Dlatego mówi się o prawach gejów, dyskryminacji gejów, równouprawnieniu gejów... Gdzie zatem można spotkać w Polsce lesbijki? Z pewnością w filmach pornograficznych, zrobionych dla... heteroseksualnych mężczyzn. A co, jeśli kobieta szuka kobiety nie dla przyjaźni, lecz wspólnego życia, pożądania i prawdziwej miłości?

Taktyka poszukiwań

Nie istnieją jednoznacze statystyki na temat liczby lesbijek w Polsce. Na podstawie obecnych badań szacuje się, że zdefiniowaną orientację homoseksualną ma około 800 tys. kobiet w naszym kraju. Jak znaleźć wymarzoną partnerkę, kiedy całe otoczenie kręci się wokół osób heteroseksualnych? Nie, nie trzeba już wychodzić do klubów dla lesbijek, aby spotkać kobiety o tych samych preferencjach. W XXI wieku kobieta szuka kobiety przez Internet. To daje jej gwarancję anonimowości, o którą niestety wciąż musi zabiegać 1/3 lesbijek. Co więcej, randki internetowe umożliwiają poznanie pań z różnych, większych lub mniejszych części Polski, czy nawet z zagranicy. Jeśli jesteś lesbijką i szukasz związku pełnego miłości, ciepła i zaangażowania, zarejestruj się na eDarling, rozwiąż test osobowości i znajdź partnerkę swoich marzeń.

Wskazówki

 • uzupełnij profil
  Zadbaj o swój profil

  Po ukończeniu naszego testu osobowości oraz uzupełnieniu swojego profilu, otrzymasz od nas propozycje partnerek. Dlatego postaraj się jak najdokładniej wypełnić swój profil, by inne użytkowniczki mogły Cię lepiej poznać!

 • poszukiwania online
  Dlaczego w Internecie?

  Korzystając z serwisów randkowych zwiększasz swoje szanse na odnalezienie właściwej partnerki. Poza tym dobry portal randkowy zapewnia Ci równiez bezpieczeństwo i dyskrecję.

 • z ostroznością
  Zachowaj ostrożność!

  Przy wyborze portlu randkowego - zwróć uwagę na to, czy zapewnia on swoim użytkownikom bezpieczeństwo. Profesjonalny portal gwarantuje ochronę danych osobowych.