Jak zdobyć kobietę i stworzyć udany związek

zdobywanie kobiety

Zastanawiasz się jak trafić do kobiecego serca i odnieść sukces w randkowaniu? Nie każda kobieta pragnie tego samego. Są jednak pewne zachowania i oczekiwania, których większość pań spodziewa się ze strony mężczyzn, którzy starają się im spodobać.

Odpowiednie maniery, uważne słuchanie tego, co mówi druga osoba oraz okazywanie zainteresowania – to ważne, byś o tym pamiętał, kiedy spotykasz się z kobietą, która Ci się podoba.

*eDarling przeprowadziło wśród swoich użytkowników ankietę na temat tego, czego oczekują Oni od swoich potencjalnych partnerów.

Jak zdobyć kobietę: 5 wskazówek

1. Wspieraj ją w planach osobistych

63% ankietowanych pań powiedziało, że ważne jest dla nich, by ich partner wspierał je w realizowaniu ich planów osobistych. Dopingowanie siebie nawzajem we wspólnych planach i realizowaniu marzeń jest bardzo budujące dla obojga stron. Jeśli, więc chcesz jej się spodobać, egoizm i zazdrość nie wchodzą w grę.

2. Opiekuj się nią, kiedy jest chora

61% kobiet oczekuje, że ich partner zaopiekuje się nimi, kiedy będą chore. Okazując jej troskę i zainteresowanie, gdy ona akurat leży w łóżku i nie ma siły, by wyjść na zakupy czy też ugotować coś do jedzenia, na pewno zdobędziesz u niej uznanie i zaskarbisz sobie jej względy.

3. Dawaj jej kwiaty

Kwiatów spodziewa się aż 60% pań, które wzięły udział w naszej ankiecie. Ten gest możesz wykonać bez specjalnej okazji. Kupując dla Niej kwiaty z okazji Waszej randki, na pewno sprawisz jej niezwykłą radość i dodatkowo jej zaimponujesz!

4. Pomóż w pracach domowych

Jesteście już w związku i razem mieszkacie? Nie zakładaj, że to kobieta zadba o Wasz dom. 59% pań oczekuje, że partner wesprze je w wykonywaniu prac domowych. Związek partnerski powinien opierać się na przede wszystkim na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu.

5. Pamiętaj o Waszych ważnych datach, np. wspólnej rocznicy

Również ponad połowa ankietowanych pragnie, by ich partner pamiętał o ważnych wspólnych datach. Jeśli, więc masz tendencję do zapominania – zapisz sobie gdzieś datę Waszej rocznicy i zaskocz ją miła niespodzianką tego dnia.

wymarzony partner

Jak zdobyć kobietę: daj jej swobodę

W ankiecie zapytaliśmy użytkowniczki również o to, w czym partner powinien dawać im swobodę.

1. Spędzanie czasu z przyjaciółmi

62% pań zgodziło się ze stwierdzeniem, że ich partner powinien dawać im swobodę w spędzaniu czasu z przyjaciółmi (zarówno kobietami oraz mężczyznami). To ważne, byście oboje akceptowali chęć drugiej strony do spotkania się z przyjaciółmi. W końcu nikt nie lubi, by mu mówiono, z kim i kiedy ma się spotkać.

2. Posiadanie czasu jedynie dla niej samej

Również 60% ankietowanych chce mieć możliwość posiadania czasu jedynie dla siebie. Każdy z nas potrzebuje chwil w samotności, by zająć się samym sobą – poczytać, obejrzeć ulubiony film bądź po prostu zrelaksować się w ciszy.

Jak zdobyć kobietę: podsumowanie

Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim zachowanie równowagi. Jeśli w ten sposób podejdziesz do szukania kobiety, odniesiesz sukces. Pamiętaj, że każdy z nas jest inny i ma też inne oczekiwania. Nigdy nie bądź nachalny, postaraj się na początku lepiej poznać kobietę, z którą się umawiasz, a zobaczysz, że po jakimś czasie łatwiej będzie Ci zrozumieć, czego ona oczekuje. Bądź też sobą i nie staraj się nigdy na siłę komuś przypodobać, robiąc lub mówiąc rzeczy, które nie są szczere i prawdziwe.

Źródła

Ankieta eDarling „Oczekiwania wobec partnera” , 742 Użytkowników, 56% kobiet

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB