Array

Czy on jest zakochany? Sprawdź!

Jak poznać, czy on jest zakochany?

jest zakochany

To, że mężczyzna nie przynosi Ci dwa razy w tygodniu kwiatów i nie śpiewa pod oknem serenad, nie oznacza jeszcze, że nie jest on w Tobie zakochany. Dziesięć poniższych wskazówek pomoże ci ustalić czy on jest tobą oczarowany.

Chciałabyś wiedzieć, czy mężczyzna, z którym spotkałaś się już kilka razy, jest Tobą na poważnie zainteresowany? Nie czekaj na spektakularne wyznania, by dowiedzieć się, co on o Tobie myśli, postaraj się odczytać to z jego zachowania.

Przygotowaliśmy krótką listę, która pomoże Ci odgadnąć, co on czuje:

1. Dzwoni bez powodu

Jeśli naprawdę udało Ci się go oczarować, nie będzie on po pierwszej randce czekał aż pięciu dni, by się z Tobą powtórnie skontaktować. Zadzwoni raczej, kiedy zatęskni za twoim głosem. Do tego nie będzie mu potrzebny specjalny powód, może zapytać całkiem zwyczajnie jak minął ci dzień. Jeśli spotykaliście się dotąd raczej na przyjacielskiej stopie, może cię jego nagła otwartość zaskoczyć. Postaraj się jednak ukryć swoje zdziwienie, to może go speszyć, najlepiej uciesz się po prostu z jego zainteresowania.

2. Szuka Twojego towarzystwa

Kiedy mężczyzna jest zakochany, nie wystarczają mu telefony, on dąży również do tego, by się ze swoją wybranką spotykać regularnie. Nie musi to być wcale elegancka randka w sobotni wieczór. On chce po prostu spędzać z nią więcej czasu. Jeśli więc, mężczyzna zaprosi Cię do siebie, by wspólnie obejrzeć film lub wypić po pracy kawę albo też zaproponuje pomoc w zakupach, szanse, że on interesuje się Tobą na poważnie są naprawdę spore. Okaż mu, że cieszysz się z jego towarzystwa i również zaangażuj się w aranżowanie spotkań.

zakochany

3. Ma dla Ciebie czas

Czas wolny jest bardzo cenny, przede wszystkim dlatego, że po pracy i wypełnieniu wszystkich innych obowiązków niewiele nam go zostaje. Pomimo tego, a może właśnie dlatego, zakochany mężczyzna będzie się starał każdą wolną chwilę spędzić z Tobą. Jeśli on, krótko przed podróżą, chciałby się jeszcze z Tobą koniecznie zobaczyć, a podczas nieobecności dzwoni i pisze maile, w których wspomina o kolejnym spotkaniu po powrocie, świadczy to niezbicie o tym, że jest on Tobą zainteresowany.

4. Opowiada o Tobie swoim przyjaciołom

Jeśli Twój nowy partner poświęca ci dużo uwagi, zasypuje prezentami i kwiatami, jednak nie bardzo wykazuje chęć, by przedstawić Cię swoim przyjaciołom, bądź ostrożna! Kiedy mężczyzna wiąże z kobietą poważne plany, chce z nią dzielić wszystko to, co dla niego ważne. Oznacza to również, że będzie o niej chętnie opowiadał swoim przyjaciołom. Przy tym nie będzie skupiał się tylko na tym, jak bardzo owa kobieta mu się podoba, ale również na tym, jaka ona jest interesująca, zabawna i wspaniała.

Po pewnym czasie, zakochany mężczyzna będzie chciał Cię więc przedstawić swoim bliskim. Pokaż mu, jak bardzo doceniasz jego zaufanie i okaż jego przyjaciołom serdeczność.

5. Chce poznać Twoich bliskich

Mężczyzna zakochany będzie chciał również poznać ludzi, którzy bliscy są Tobie. Podczas gdy zwykły kobieciarz z pewnością wykorzysta sytuację, by poflirtować z Twoimi przyjaciółkami, prawdziwie zakochany mężczyzna wysłucha co prawda z zainteresowaniem ich opowieści, flirtował jednak będzie tylko z Tobą. Okaż mu, że odwzajemniasz jego sympatię i podejmij flirt.

6. Utrzymuje kontakt wzrokowy

Zakochany mężczyzna będzie często próbował nawiązać i utrzymać wzrokowy kontakt z Tobą. Jeśli nie byłby Tobą zauroczony, nie zadawałby sobie raczej trudu zaglądania Ci głęboko w oczy. Kiedy więc ten, na którym Ci zależy chętnie chwyta i podtrzymuje tTwoje spojrzenie, nie uciekaj wzrokiem, tylko zatrzymaj go na nim. W ten sposób okażesz, że również jesteś nim zainteresowana.

7. Mowa jego ciała wyraża zainteresowanie Tobą

Zakochanego mężczyznę poznasz nie tylko po tym, że szuka on kontaktu wzrokowego. Znaki wysyłać będzie całe jego ciało. Jeśli w trakcie rozmowy on odwraca się do Ciebie przodem, nie krzyżuje nóg i ramion, oznacza to, że jest on otwarty na znajomość z Tobą.

8. Słucha Cię uważnie

Zwróć uwagę na to, jak uważnie twój potencjalny partner potrafi słuchać tego, co mówisz. Czy w rozmowie nie kręci się czasem wszystko tylko wokół niego? Czy jest on ciekawy tego, co Ty masz do powiedzenia? Prawdziwie zakochany mężczyzna chętnie i uważnie słucha tego, co mówisz, zadaje pytania i nawiązuje do kwestii poruszanych przez ciebie. Odwzajemnij jego zainteresowanie i słuchaj go równie aktywnie, jak on Ciebie.

9. Chętnie Cię dotyka

Jeśli umówicie się na randkę i mężczyzna będzie oczarowany Twoją osobą, z pewnością będzie on szukał sposobności, by Cię dotknąć. Próby takie bywają bardzo subtelne, może to być na przykład wyrażające zrozumienie dotknięcie rąk podczas rozmowy lub delikatne muśnięcie Twoich pleców, gdy przepuści Cię w drzwiach. Takie okazanie sympatii jest pełne szacunku i zarazem intymne. Jeśli również jesteś zakochana, prędzej czy później przyłapiesz samą siebie na podobnych gestach.

10. Ciekawią go Twoje zainteresowania

Bardzo dobrą wskazówką na to, że mężczyzna traktuje waszą znajomość poważnie jest to, że wykazuje on spore zaangażowanie w tematach, które Cię interesują. Nawet, jeśli on sam nie miał dotąd z jogą, malowaniem czy bieganiem wiele wspólnego, nagle okaże się, że jest tym rodzajem hobby zachwycony i chce się od Ciebie wszystkiego o nim dowiedzieć.

Z powyższymi dziesięcioma oznakami łatwo będzie Ci odpowiedzieć na pytanie czy on jest zakochany. Na podstawie tej odpowiedzi będziesz mogła zdecydować czy warto angażować się w poważny związek z danym mężczyzną czy też raczej nie.

Życzymy powodzenia!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB