Romantyczny weekend – gdzie go spędzić?

Romantyczny weekend

Zbyt często pozwalamy na to, by w naszym związku rządziły codzienność i rutyna. Trudno jest temu zapobiec, jednak niezwykle ważne jest, by przynajmniej od czasu do czasu zapomnieć o szarości dnia i urządzić sobie święto miłości. Spędźcie piękny, romantyczny weekend tylko we dwoje, rozkoszujcie się przebywaniem ze sobą sam na sam. Jeśli nie masz pomysłu, jak taki czas zorganizować, zdaj się na nas! Przygotowaliśmy dla ciebie pięć propozycji, jak zaplanować romantyczne chwile.

Romantyczny weekend na łonie natury

Wystarczy spakować walizkę, zatankować samochód i już możecie rozpocząć spontaniczną weekendową wyprawę na łono natury. W zależności od upodobań, możecie wybrać się w góry albo nad morze czy jezioro. Nie musicie jechać daleko! Polska obfituje w liczne warte odkrycia zakątki, w których można doskonale wypocząć. Kto wie, być może zakochacie się niewielkiej nadbałtyckiej miejscowości lub górskiej chatce w Karkonoszach? Wynajmijcie przytulny pokoik w niewielkim pensjonacie i korzystajcie ze spokoju i darów natury.

Weekend w spa

Weekend w ośrodku spa jest idealnym pomysłem na krótką, romantyczną wyprawę. Czas tam spędzony pozwoli odetchnąć duszy i ciału. Wspólnie będziecie mogli zapomnieć o codzienności. Taki weekend oznacza odpoczynek nie tylko dla ciebie i partnera, ale również dla waszego związku.

Miasto miłości

Wyprawa do innego miasta jest równie dobrym pomysłem na weekendowy wypad. Zarezerwujcie lot do romantycznego miasta i poddajcie się urokowi miejscowości. Klasycznym celem podróży we dwoje bywają Paryż i Wenecja. Istnieje jednak wiele miast, w których miłość unosi się w powietrzu. Czy byliście już w Wiedniu, Pradze, Barcelonie czy Kolonii?

Nocleg pod gwiazdami

Hotele was nudzą? Chcielibyście przeżyć coś niezwykłego? Może warto przypomnieć sobie uroki spania w namiocie? A może nocleg na sianie byłby niezapomnianą przygodą, która ożywiłaby wspomnienie o szalonych początkach Waszej miłości?

Romantyczny weekend w domu

Romantyczny weekend możecie sobie również zorganizować w domu. Czyż nie wspaniale byłoby spędzić dwa dni w łóżku, w piżamach, z pysznym jedzeniem i zapasem filmów o miłości? Ważne jest, by nikt nie zakłócił Wam tych chwil, dlatego powiedzcie znajomym, że wyjeżdżacie, wyłączcie telefony, zapomnijcie o istnieniu Internetu i na koniec: Wyobraźcie sobie, że Wasze łóżko jest samotną wyspą.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB