Dzień Chłopaka

dzień chłopaka

30. września w Polsce obchodzimy Dzień Chłopaka – to świetna okazja, by sprawić ukochanemu mężczyźnie miły prezent! Mamy dla Was kilka pomysłów na to, jak uczcić to święto.

Chłopak, mężczyzna, facet, pan – dziś Oni wszyscy obchodzą swoje święto. Nie jest ono tak rozpowszechnione jak Dzień Kobiet, dlatego tym bardziej – niech będzie to dzień wyjątkowy dla Nich!

Pomysły na prezent dla chłopaka

Upominek będzie miłą niespodzianką dla Twojego mężczyzny. Szczególnie, że nie jest to zbyt popularne święto. Taki niespodziewany podarunek to niezwykle miły gest. Jak znaleźć pomysł na prezent dla chłopaka? Zastanów się nad tym, co zwykle sprawia Mu przyjemność, jakie jest Jego hobby itp. Może wspominał ostatnio o czymś, co zawsze chciał mieć lub zrobić? Przygotowaliśmy kilka pomysłów, mamy nadzieję, że okażą się pomocne!

Prezent dla chłopaka – nasze sugestie:

• Własnoręcznie wykonany upominek – może to być, np. domowy wypiek, który On bardzo lubi, bądź koszulka z namalowanym przez Ciebie napisem, wszystko zależy od stopnia Twojej kreatywności

• Bon/kupon rabatowy do wykorzystania w Jego ulubionym sklepie internetowym

• Bilet na koncert, mecz, do kina itp.

• Zabawny, ale praktyczny upominek, jak np. kubek do kawy ze śmiesznym nadrukiem

• Książka, którą od dawna chciał przeczytać, bądź DVD z jego ulubionym filmem

Prezent dla chłopaka może mieć też inną formę. Pomyśl o tym, by przygotować dla Niego, np. śniadanie do łóżka, a jeśli nie macie na to czasu rano, pozostaw Mu miłą notkę z informacją, że tego wieczoru czeka Go miła kolacja. A może wybierzecie się gdzieś razem – kino, teatr, restauracja, bądź po prostu spacer.

Nie musisz wydawać majątku, by ten dzień był dla Niego wyjątkowy! On na pewno ucieszy się, że pamiętałaś o życzeniach z okazji Jego święta.

Z okazji Dnia Chłopaka eDarling składa najlepsze życzenia wszystkim Panom!

Jakie Wy macie pomysły na prezent dla chłopaka? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!

O autorze: Asia Smiger Zobacz więcej artykułów autorstwa Asia Smiger

Banner FB