Dowód miłości, czyli jak uszczęśliwić partnera

Dowód miłości

Chciałbyś okazać swemu partnerowi, że go naprawdę kochasz? To wspaniale, ponieważ dowody miłości działają jak balsam dla duszy, wnoszą powiew świeżości w każdy związek. Z nami dowiesz się, jak sprawić ukochanej osobie radość, ale też czego lepiej nie robić, gdyż we wszystkim należy zachować umiar…

Ponadczasowy list miłosny

Żaden z poniższych dowodów miłości nie ma tak długiej historii jak list. Od setek lat za jego pośrednictwem zakochani wyznawali sobie miłość. Co prawda, ostatnio wysyłanie listów straciło na popularności, na rzecz szybszych i wygodniejszych elektronicznych sposobów komunikacji (np. e-mail), ale grupa zwolenników papierowych listów jest wciąż spora.

Jeśli planujesz wysłać ukochanej osobie list, warto, by jego treść i forma były oryginalne. Może to być układanka, gra słów, rebus lub zagadka…

Ożywiająca związek niespodzianka

Kiedy nadchodzi weekend, macie wreszcie trochę czasu dla siebie. Możecie wykorzystać go rutynowo albo… kreatywnie. Warto przygotować ukochanemu/ukochanej śniadanie do łóżka, zabrać go/ją na wycieczkę za miasto lub w miejsce, gdzie się poznaliście. Taki dowód miłości wprawi drugą osobę w dobry nastrój i da jej poczucie, że jest dla ciebie ważna.

Skracający czekanie kalendarz

Okresowa rozłąka spotyka prawie każdą parę. Rozstanie, mimo że tylko na określony czas, nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza dla tego, kto pozostaje w domu. Dlatego tak istotne jest codzienne wzajemne utwierdzanie się w uczuciach. Jednym z najczulszych sposobów może być przygotowanie partnerowi specjalnego kalendarza. Ma on „pomóc” mu w czekaniu na twój powrót. Kilka codziennych drobnych upominków, mała słodycz czy miła wiadomość, ukryte pod określonymi datami skutecznie przypomną partnerowi o tym, jakim jest szczęściarzem, że ma u boku właśnie ciebie.

Innym, doskonałym pomysłem na umilenie samotnych dni będzie przygotowanie kilku karteczek z krótką informacją lub wyznaniem i przyklejenie ich w miejscach, do których się często zagląda, np. do szafek czy na lustra. Uśmiech na twarzy ukochanej osoby jest gwarantowany!

SMS – krótki lecz głęboki

„Ja cię kocham, ale troszkę, jak kogucik swą kokoszkę” – takie wyznania dostępne są w internecie w nieskończonej ilości i w różnych wersjach. Przy każdej okazji możesz obdarować ukochaną osobę podobną wiadomością, lecz zanim to zrobisz, radzimy zastanowić się jeszcze raz. Nadając smsa z sieci powinieneś być świadom tego, że ta sama wiadomość została skopiowana i wysłana przez kilkaset innych osób – wtedy twój dowód miłości straci swoją wyjątkowość. Tworząc osobistą wiadomość, warto użyć siły własnej wyobraźni i inwencji twórczej, a wtedy twój wybranek/wybranka na pewno to doceni!

Tatuaż na zawsze

„Kochać Radek” – wytatuowane hebrajskimi znakami, widniało przez kilka lat na przedramieniu sławnej polskiej piosenkarki. Obecnie, w miejscu wyznania, znajduje się blizna, której zagojenie wiąże się z nie lada kosztami. Artystkę stać na taki wydatek, ale z pewnością należy ona do niewielu, którzy mogli sobie pozwolić na podobny dowód miłości.

Jeśli więc już odnalazłeś swoją drugą połowę, cieszymy się z tobą, ale zanim skierujesz swoje kroki do salonu tatuażu, poważnie się zastanów, jakie mogą być tego konsekwencje. Naszym zdaniem o wiele ładniej wygląda zawieszka lub bransoletka z jego/jej imieniem, którą bez żalu możesz wymienić na kolejną (niekoniecznie na inne imię, lecz na przykład inny kruszec).

Prezenty – mniej znaczy więcej

Uwielbiasz obdarowywać swego partnera prezentami, widząc, jaką mu to sprawia radość? To cudowne uczucie, kiedy stać nas na kupienie komuś jakiejś miłej drobnostki. Warto jednak zastanowić się, czy twoje częste prezenty nie obciążają sumienia obdarowywanej osoby, która podświadomie czuje, że powinna się zrewanżować czymś w zbliżonej cenie?

Radzimy też nie zapominać, że najszczerszymi dowodami miłości są czas i uwaga poświęcane partnerowi. Wspaniałą niespodzianką może być własnoręcznie przygotowane danie, zadedykowana w radio piosenka czy cokolwiek innego, co tylko przyjdzie ci na myśl. Bądźcie kreatywni!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB