Single z Szukam mężczyzny

Jestem:
Wskaż swoją płeć.
Podaj prawidłowy adres e-mail.
Podaj prawidłowe hasło.
szukam mężczyzny
200.000
Użytkowników

Łączna liczba nowych kont w Europie

85%
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM

Nasi Użytkownicy posiadają ponadprzeciętne wykształcenie

BEZPIECZNIE

Kontrola jakości profilu w celu zapewnienia bezpiecznego randkowania z prawdziwymi osobami

Szukam mężczyzny! Czego kobiety oczekują od partnera?

Wiele singielek, w pewnym momencie swojego życia, podejmuje decyzję wyruszenia na poszukiwania partnera, który wspierałby ją w każdej sytuacji życiowej, pocieszał ją w razie pojawienia się problemów oraz podzielał jej radość podczas świętowania sukcesów. Wielu singielkom tego rodzaju życzenia nie są obce.szukam mężczyzny w Internecie

Szukam mężczyzny od zaraz

Samotna rozpoczyna więc poszukiwania odpowiedniego dla siebie mężczyzny. Jest to jednak zadanie dla każdej singielki niełatwe. Myślą przewodnią jest znalezienie prawdziwego uczucia.

Rozpoczynają więc od zawierania nowych znajomości, aby w ten sposób znaleźć swoją drugą połowę. Podczas swoich poszukiwań warto być cierpliwym, albowiem śpiesząc się można przeoczyć ciekawą osobę bądź się zniechęcić.

Szukam mężczyzny – „prawdziwego!”

Właściwie jakiego mężczyzny szukają kobiety? Takiego, który mimo niewątpliwych cech męskich potrafi kochać i nie boi się okazywać swoich uczuć. Jednocześnie stara się zrozumieć i zaakceptować różnice w pojmowaniu świata przez obie płci. Powinien on również okazywać kobiecie swoje zainteresowanie i troskę, nie będąc jednak zaborczym, czy chorobliwie zazdrosnym. Warto, aby był czułym i jednocześnie godnym zaufania współtowarzyszem życia.

Odpowiedni mężczyzna jest dla kobiety nie tylko partnerem, ale rownień kochankem, najlepszym przyjacielem, powiernikiem, nauczycielem czy kucharzem. Określenie „prawdziwy mężczyzna” może dla każdej kobiety oznaczać coś innego, warto więc, szukając partnera, zdać się na własny osąd oraz zaufać swojemu instynktowi.

Oczekiwania kobiet

Kobieta podejmuje się tego skomplikowanego projektu zatytułowanego „szukam mężczyzny”, by móc wesprzeć się na jego ramieniu, by miał ją kto czule objąć w chwili słabości oraz wyzwolić w niej jej wewnętrzną siłę i piękno. Kobieta szuka mężczyny, również dlatego, by mieć się o kogo troszczyć i kogo obdarzać uczuciem.

Jeśli uda się jej znaleźć tego wymarzonego partnera, potrafi się ona rozwinąć z pąka w różę, wymazać ze słownika słowa „nie potrafię”, przenosić góry i dokonywać rzeczy pozornie niemożliwych. Czasem nawet zmienia się jak kameleon, np. wiedząc, że partnerowi podobają się wysokie obcasy, kupuje szpilki i uczy się na nich chodzić, mimo iż zawsze chodziła w balerinkach.

Miłość niewątpliwie potrafi zdziałać cuda. Czasem przychodzi ona znienacka, kiedy najmniej się tego oczekuje, czasem jednak okazuje się, że trzeba jej trochę pomóc i poszukać oraz włożyć odrobinę trudu w projekt: „szukam mężczyzny” zanim odniesie się ostateczny sukces!

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling