Nowy profil osobowości

Nowy profil osobowości

Test osobowości stosowany przez eDarling jest obecnie jednym z najbardziej rozbudowanych testów oferowanych przez internetowe portale randkowe. Na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi, przygotowaliśmy szczegółowy i spersonalizowany profil Twojej osobowości. Wierzymy, że dzięki naszej analizie dowiesz się nieco więcej o sobie, poznasz swoje mocne i słabe strony oraz lepiej zrozumiesz swoje zachowanie w relacjach z innymi osobami.

Profil osobowości eDarling został opracowany w oparciu o najnowsze teorie obowiązujące we współczesnej psychologii i opiera się na tzw. „Wielkiej Piątce”, czyli na pięciu wymiarach osobowości, do których zaliczamy ekstrawersję, otwartość, ugodowość, neurotyczność i sumienność. U każdego z nas można stwierdzić, w jakim stopniu poszczególne cechy są wykształcone i w jakim natężeniu występują. Następnie możemy porównać naszą charakterystykę z odpowiedziami udzielonymi przez inne osoby, zwiększając tym samym swoje szanse na znalezienie pasującego do nas partnera.

W jaki sposób korzystać z profilu osobowości?

Każdy z nas jest wyjątkowy, cechuje się innym charakterem, potrzebami i oczekiwaniami. Znajomość swoich mocnych i słabych stron nie tylko ułatwia nam świadome postrzeganie uczuć i zachowań w życiu codziennym, ale również odgrywa znaczącą rolę w nawiązywaniu relacji partnerskich.

Teoria „Wielkiej Piątki” jest bardzo znaną i często wykorzystywaną w psychologii metodą, umożliwiającą precyzyjne opisywanie różnic osobowościowych. Każdy z pięciu wymiarów, określających naszą osobowość, składa się ponadto z wielu różnorodnych aspektów, które umożliwiają bardziej kompleksową i szczegółową analizę osobowości. Specjalnie dla Ciebie każdy z tych aspektów został uwzględniony i dokładnie opisany w nowym profilu osobowości.

Mój profil na tle innych

Dopasowanie pod względem charakteru leży u podstaw trwałego i harmonijnego związku. Właśnie dlatego wynik oferowanego przez nas testu i stworzony na jego podstawie profil osobowości mają tak ogromne znaczenie podczas szukania odpowiednio dopasowanych użytkowników portalu eDarling.

Szczegółowy opis każdego z pięciu wymiarów „Wielkiej Piątki” daje nam wgląd we własną osobowość, natomiast towarzyszący mu wykres pokazuje dodatkowo, jak nasz rezultat kształtuje się na tle wyników innych osób. Dzięki temu możemy nie tylko dowiedzieć się czegoś więcej o sobie, ale również określić nasze szanse na zbudowanie długotrwałego, stabilnego związku innym użytkownikiem eDarling.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB