Mężczyzna

Mężczyzna: Jaki jest naprawdę?

Jak wiadomo, każdy mężczyzna jest inny, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Można jednak wyróżnić kilka typów mężczyzn, których wykazują charakterystyczne cechy, szczególnie w związku partnerskim.

1. Dżentelmen

Dżentelmen to ideał, o którym marzy każda kobieta. Mężczyznę takiego charakteryzują dobre maniery: Przepuszcza kobiety w drzwiach, odsuwa krzesło w restauracji, jest taktowny i przyjaźnie nastawiony do innych. Dzięki takiemu szarmanckiemu zachowaniu wzbudza zainteresowanie płci pięknej. Zazwyczaj poważnie traktuje wszystkie związki, w które się angażuje, gdyż cechuje go dojrzałość.

2. Artysta

To mężczyzna, który ma własną perspektywę patrzenia na świat. Jest to często bujający w obłokach marzyciel, szukający nieustannie natchnienia do stworzenia kolejnego unikalnego dzieła. Nie przywiązuje wagi do dóbr materialnych i do rzeczywistości w ogóle. Żyje chwilą, a jego mottem życiowym jest „Carpe diem!”. Każda kobieta chce być muzą dla swojego ukochanego, czy możliwy jest jednak związek z takim partnerem?

3. Buntownik

To niezwykle pociągający, interesujący, ustalający własne granice, choć niestety nie prowadzący ustabilizowanego i poukładanego życia mężczyzna. Kobiety uwielbiają ich, gdyż są spontaniczni, co powoduje, iż nie mogą przewidzieć, jaki będzie przebieg kolejnej randki. Będąc w takim towarzystwie, poczuć się można jak z najlepszym kumplem, z którym można wybrać się na koncert, mecz piłki nożnej czy przejażdżkę motorem. Trudno jednak liczyć w tym przypadku na romantyczną kolację przy blasku świec.

4. Pewny siebie

Przyciąga kobiety jak magnes, wie czego chce i stanowi interesujący obiekt westchnień. Pewny siebie nigdy nie jest przepełniony zazdrością. W związku czuje się pewnie i nie obawia się zagrożenia ze strony innych mężczyzn. Nie brakuje mu męstwa ani determinacji, dlatego też każda kobieta czuje się przy nim ważna i pożądana. Zwykle jest też atrakcyjny fizycznie, co daje mu przewagę nad rywalami i zarazem stanowi niewątpliwy atut. Nie ma co ukrywać, że jest dla nich obiektem pożądania.

5. Cudzoziemiec

Wszystkim podoba się to, co nowe i nieznane. Mężczyzna z innego kraju różni się nie tylko wyglądem od tych, których widujemy na co dzień, ale też stylem bycia, temperamentem, językiem w jakim wyraża swoje myśli i odczucia. Poza tym lubi inne potrawy, ma często inne pasje i wymagania. Ciekawi nas i pasjonuje. Nie należy nigdy z góry zakładać niepowodzenia, jednak często wielkie uczucie szybko przemija. Warto polegać na własnej ocenie sytuacji i zdrowym rozsądku i nie dać się oczarować wdzięcznym brzmieniem włoskiego „Ti Amo” czy francuskiego „Je t’aime”.

Mężczyźni są różni, dlatego warto uzmysłowić sobie istniejące różnice i zastanowić się nad tym, co nam się w płci przeciwnej tak naprawdę podoba i czym wymarzony mężczyzna powinien sie wyróżniać.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB