Array

7 pozycji seksualnych, które zna idealny kochanek

Jak stać się idealnym kochankiem?

idealny kochanek

Każdy prawdziwy mężczyzna pragnie, aby jego partnerka czuła się szczęśliwa i spełniona w jego ramionach. Kobiety mają jednak to do siebie, że trudniej jest im osiągnąć satysfakcję w alkowie. Panie, w przeciwieństwie do panów, często potrzebują więcej czasu, uwagi i dodatkowych trików, za pomocą których kobieta mogą poczuć się spełnione i zaspokojone.

Idealny kochanek

Idealny kochanek to nie tylko partner, który wie, jak zadowolić kobietę w sypialni. W przypadku kobiet, seks zawsze zaczyna się w głowie. Jeśli więc nie będziesz dobrze traktował jej w ciągu dnia, nie licz, że wieczorem rzuci ci się w ramiona. A jeśli nawet zechce się z tobą kochać, zapewne nie odczuje specjalnej satysfakcji i zadowolenia. Kobieta potrzebuje czułości, wsparcia, akceptacji. Zapewniaj jej to na co dzień, a będzie miała ochotę na seks. Musisz bowiem pamiętać, że choćbyś stawał na przysłowiowych rzęsach, próbował nowości i skomplikowanych technik, nie zapewnisz jej fantastycznych doznań w łóżku, jeśli w ciągu dnia nie będziesz traktować jej z szacunkiem i miłością. Pierwszym i najważniejszym krokiem ku temu, aby kobieta osiągnęła spełnienie i mogła nazwać cię idealnym kochankiem, jest czułość, rozmowa, szacunek, którymi będziesz ją obdarzać w codziennym życiu.

Co zrobić, aby wprowadzić partnerkę w odpowiedni nastrój

Doskonały kochanek potrafi stworzyć odpowiednią atmosferę, która stanie się wspaniałym wstępem do wspólnych chwil w łóżku. Nie musi być to romantyczna kolacja w restauarcji. Możesz zdecydować się na wspólne oglądanie filmu na sofie w mieszkaniu. Podczas seansu szukaj kontaktu z partnerką – poprzez delikatny masaż, muskanie skóry, dotyk. Możesz również zaproponować wspólne przygotowanie ulubionych potraw, czy spacer. Nie ważne, co będziecie razem robić – za każdym razem szukaj z nią kontaktu fizycznego. Czy to poprzez dotyk, czy skradane pocałunki, czy wspólne karmienie. Pamiętaj też, by z nią rozmawiać, staraj się być zabawny i czuły jednocześnie. Na pewno zachęcisz w ten sposób ukochaną do tego, aby przenieść się z tobą do sypialni.

Przeczytaj też: jak przygotować romantyczny wieczór?

Magazyn Sens, wydanie specjalne

Idealne dla kobiety pozycje seksualne

Wiesz już, jak nastroić kobietę. Czas przejść do kolejnego etapu. Zastanawiasz się, jakie zaproponować pozycje, aby partnerka była zachwycona? W numerze specjalnym magazynu Sens: Sens&Seks, dostępny jest artykuł*, w którym wymieniono siedem doskonałych pozycji, w jakich kobietom łatwiej i szybciej przyjdzie osiągnąć orgazm. Należą do nich:

1 Pozycja bogini

Mężczyna siada z rozłożonymi nogami, kobieta siada na nim, obejmując nogami jego tułów.

2 Pozycja równoległa

Kobieta leży na mężczyźnie ze złączonymi nogami, dotykając nimi nóg partnera.

3 Pozycja huśtawki (na jeźdźca tylna)

Mężczyzna leży na wznak (ewentualnie opiera się na przedramionach), kobieta siedzi na nim okrakiem, odwrócona plecami do jego twarzy.

4 Pozycja klasyczna (misjonarska)

Kobieta leży na wznak z rozsuniętymi udami, a mężczyzna na niej, podpierając się na rękach lub łokciach.

5 Pozycja strzała amora

Kobieta leży na plecach ze zgiętymi w kolanach i rozłożonymi nogami, wygina biodra do góry w stronę mężczyny, który klęczy między jej udami.

6 Pozycja na pieska

Kobieta przyjmuje pozycję na czworakach, opiera się łokciami o podłogę, a mężczyzna klęczy z tyłu pomiędzy jej nogami.

7 Pozycja ostrygi

Kobieta kładzie się na plecach, zgina nogi w kolanach i podciąga je do brzucha, mężczyzna klęka między nimi.

Z dokładnym opisem poszczególnych pozycji można zapoznać się we wspomnianym numerze magazynu. Serdecznie zachęcamy do lektury! zwierciadlo.pl/magazyn/sens

baner Sens

Źródła

*„Szczęśliwa siódemka. Pozycja ma znaczenie”, autor: Zojka Grochowska, Sens&Seks.

O autorze: Redakcja eDarling Zobacz więcej artykułów autorstwa Redakcja eDarling

Banner FB