Barbara i Przemysław

Najpierw zarejestrowałam się na innym portalu by znaleźć drugą połówkę. Jednak mężczyźni których tam poznawałam nie byli tymi którzy by się nadawali do wspólnego życia. Po kilku próbach postanowiłam zmienić portal i tak trafiłam na eDarling.pl.

Test i możliwość porównania do drugiej osoby zaskoczyły mnie wtedy. Propozycje które są profesjonalnie dobrane – rewelacja!

Po kilku dniach otrzymałam wiadomość – uśmiech od faceta o bardzo zbliżonych poglądach, a na dodatek mieszkającego w sąsiednim mieście. Wymieniliśmy się pytaniami. W końcu udało nam się pogadać i spotkać przy kawie. Nie zapomnę pierwszego spotkania. Ja poszłam z nastawieniem, co ma być to będzie:) Po parogodzinnej rozmowie nadszedł czas na rozstanie. Akurat Przemek po południu wyjeżdżał do znajomych, a ja musiałam odebrać syna z przedszkola. Nasze spotkanie nie trwało długo, bo tylko 2 godziny. Potem wysłałam pierwszego smsa z pytaniem: „Jak tam?” Do dziś się z tego śmiejemy 🙂 bo mój Przemek jest bardzo nieśmiały. Po 2 dniach zamiast jechać do domu Przemek przyjechał do mnie. I tak już zostało.

Teraz jesteśmy w trakcie przygotowań do ślubu, który odbędzie się za miesiąc. Dzięki Wam znalazłam swoja drugą połówkę, a mój syn wie, że można mieć oboje rodziców (co z tego ze to drugi tata, ale najważniejszy), którzy się kochają.

Niejednokrotnie słyszałam ze „przez internet nie można nikogo znaleźć”. Nic bardziej mylnego – można, ale tylko za pomocą eDarling.pl

Niejednokrotnie słyszałam ze „przez internet nie można nikogo znaleźć”. Nic bardziej mylnego – można, ale tylko za pomocą eDarling.pl