Emilia i Krzysztof

Po zarejestrowaniu się na portalu eDarling ujrzałem w dniu 16.09.2010 r. (szczególna data w moim życiu) profil, który zwrócił moją szczególną uwagę.

Zobaczyłem osobę i piękne oczy. Było w nich coś szczególnego i wyjątkowego. Zaczęło się od uśmiechu. Następne były wiadomości pisane za pośrednictwem portalu, a potem komunikatora. Kiedy pierwszy raz się usłyszeliśmy nasze serca zabiły mocniej. Ze względu na odległość i charakter pracy, jaką wykonywaliśmy, nasze kontakty przez okres 9 miesięcy ograniczały się do rozmów przez komunikatory. Potrafiliśmy rozmawiać od dwóch do czterech godzin dziennie. Poznawaliśmy siebie na odległość, wspierając się wzajemnie. Byliśmy dla siebie tzw. „bratnimi duszami”.

W połowie czerwca 2011 r. doszło do naszego pierwszego spotkania. Była to najcudowniejsza chwila naszego życia. Od tego dnia wszystko dzieje się jak w kalejdoskopie. Jesteśmy pewni uczucia, jakie jest między nami oraz tego, że chcemy być ze sobą przez resztę życia i być najszczęśliwszymi osobami na świecie. Spędzamy ze sobą każdą chwilę. Jest nam ze sobą cudownie, znajdujemy w sobie wsparcie, którego przez ostatni czas nam brakowało.

Chcieliśmy podziękować wszystkim pracownikom eDarling za to, że jesteście i dzięki wam mieliśmy szansę się poznać i poczuć prawdziwą Miłość – najcudowniejsze uczucie na świecie.

Dziękujemy
Emila i Krzysztof

Jesteśmy pewni uczucia, jakie jest między nami oraz tego, że chcemy być ze sobą przez resztę życia i być najszczęśliwszymi osobami na świecie.