Hanna i Zbigniew

Historia naszej znajomości zaczęła się na portalu eDarling 26 kwietnia 2010 roku. Oboje byliśmy pokrzywdzeni przez los, nasze połówki odeszły. Samotność coraz bardziej nam dokuczała.

Od 8 lat mieszkam w towarzystwie dwóch piesków i kotka Beli. Mój jedyny syn przebywa za granicą, dokąd pojechał za pracą. Przez 10 lat moje życie wypełniały prace społeczne na rzecz bezdomnych zwierząt. Jedyną moją rozrywką był komputer, zwierzęta, książki i samochód. Samotność stała się nie do zniesienia.

Przez przypadek znalazłam wasz portal, zalogowałam się… Trwało to chyba dwa miesiące zanim odezwał się ten Jedyny. Dostałam od Zbyszka wiadomość, która była napisana szczerze i serdecznie. Zbyszek napisał mi całą prawdę o sobie i swoim życiu, a ja odpisałam i tak się zaczęło.

Nie zraziło mnie to, że ma małego synka Adrianka. Tak naprawdę ucieszyło mnie to bardzo, gdyż uwielbiam dzieci. Mam tylko jedno dziecko, do tego już dorosłe i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby był jeszcze jeden Synek. Zbyszek do mnie zadzwonił, na pierwszą randkę umówiliśmy się 1 maja 2010 roku w małej kawiarence w Żerkowie, niedaleko Jarocina, mojego miejsca zamieszkania. Jak tylko się zobaczyliśmy, od razu przypadliśmy sobie do serca. Bardzo dużo nas łączyło, nadawaliśmy na tych samych falach.

Dalej wypadki potoczyły się lotem błyskawicy. Oboje jesteśmy w statecznym wieku i nie mamy czasu na wzdychania do księżyca. Postanowiliśmy zamieszkać razem. Od 26 czerwca tworzymy nową rodzinę. Wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi, wzajemnie sobie pomagamy we wszystkim, wspólnie spędzamy wolny czas. Na wycieczki samochodowe zabieramy ze sobą nawet pieski. Ja już nie czuję się taka samotna i niepotrzebna nikomu. Dużo czasu spędzam z małym Adriankiem, który jest bardzo słodkim chłopcem i często zaskakuje mnie swoją mądrością, pomimo że ma dopiero 9 lat.

W pewnym momencie zwątpiłam w to, że znajdę swoją drugą połówkę. Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi i to właśnie dzięki eDarling!
Pozdrawiamy Kierowniczkę portalu eDarling i życzymy wszystkim, którzy są zalogowani na tym portalu, żeby ich też spotkało takie szczęście.

Pozdrawiamy!
Hania, Zbyszek i Adrianek

Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi i to właśnie dzięki eDarling!