Magdalena i Martin

Z Magdą poznaliśmy się na eDarling. Nasz związek rozwija się bardzo szybko. Od pierwszej wiadomości do spotkania minęły dwa dni. Spotkaliśmy się na spacerze przy gwiazdach. Pierwsze spotkanie i pierwsze wrażenie zrobiła na mnie niesamowite. Pisaliśmy ze sobą całą noc.

Następnego dnia już kolejna randka! Miły spacer, wspólna kawa oraz zakupy, gdzie pomagała mi w wyborze koszul, perfum itd. I to tego właśnie dnia coś się we mnie ruszyło. Po niecałym tygodniu zaprosiłem Ją do swoich rodziców, a w następny weekend poznałem rodziców mej drugiej połówki. Zarówno Ona jak i ja na rodzicach zrobiliśmy niesamowite wrażenie. Po miesiącu był pierwszy wspólny wyjazd na Sylwestra. Padło pierwsze „Kocham Cię…“, od tamtego dnia wszystko toczy się bardzo szybko.

Planujemy już we Dwoje ślub kościelny. Bardzo tego chcemy oboje. Jak wszystko dobrze się ułoży, we wrześniu 2015 roku chcemy się pobrać!! Planujemy wspólne życie. Chcemy założyć rodzinę i żyć razem długo i szczęśliwie. Poznaliśmy się dzięki portalowi eDarling, choć dużo osób uważa, że nie da się odnaleźć miłości życia przez internet. Ten portal pomógł mi poznać wspaniałą kobietę!! A to jak dalej się potoczy nasze życie zależy już tylko od Nas samych. Od tego czy osoba którą poznaliśmy będzie tą właściwą, czy nie.

Ten związek jest dla mnie bardzo wyjątkowy, bo poznałem Magdę w czasie gdy byłem bardzo rozbity i w dołku, a właśnie Ona pomogła mi się podnieść. Dzięki Jej pomocy moje serce bije dla kogoś – bije dla wspaniałej Kobiety z którą chce spędzić życie! Dzięki portalowi eDarling udało mi się poznać miłe osoby i odnaleźć tę Jedyną!

Martin i Madzia ;]

Dzięki Jej pomocy moje serce bije dla kogoś – bije dla wspaniałej Kobiety z którą chce spędzić życie! Dzięki portalowi eDarling udało mi się poznać miłe osoby i odnaleźć tę Jedyną!

To też może Cię zainteresować:

Miłość lekiem na całe zło

Ogłoszenia matrymonialne

Serwis randkowy