Paulina i Mateusz

Na eDarling zalogowałem się po tym, jak zostawiła mnie dziewczyna, z którą się spotykałem. Miałem nadzieję na znalezienie szczęścia i udało się!

W Nowy Rok dostałem uśmiech od Pauliny, dla której byłem pierwszym zaproponowanym „Partnerem dla Ciebie”. Podjęliśmy odpowiednie kroki w serwisie i dzięki temu nasza znajomość zaczynała się rozwijać. Gdy zaczęliśmy ze sobą pisać, nie mogliśmy się oboje doczekać kolejnej wiadomości. W końcu odważyłem się zaproponować spotkanie, na które ona się zgodziła.

Poszliśmy do kina, na drinka oraz spacer. Było bardzo miło. Bardzo przyjemnie nam się rozmawiało i już na pierwszym spotkaniu oboje poczuliśmy, że to jest to. Później było tylko lepiej. Wspólne spacery, spotkania, wyjścia, było cudownie.

Teraz jesteśmy razem, mamy plany na przyszłość. Jest nam bardzo dobrze razem, kochamy się i nie chcemy już być sami. Po prostu jesteśmy szczęśliwi, wiemy że razem sprostamy każdemu wyzwaniu.

Jest nam bardzo dobrze razem, kochamy się i nie chcemy już być sami. Po prostu jesteśmy szczęśliwi, wiemy że razem sprostamy każdemu wyzwaniu.