Małgorzata i Janusz

Witam portal i serdecznie Wam dziękuję za tak cudownego człowieka, jakiego poznałam dzięki wam. A może to przeznaczenie, że to właśnie On wkradł się do mojego serca spośród tylu chętnych?

Nie myślałam, że po 50-tce można tak bardzo się zakochać! Tak jest i będzie! Mamy siebie i zaczynamy po 2m-cach znajomości nasze – Nowe życie! Poznaliśmy się bardzo szybko. Ponieważ na portalu gościliśmy krótko, wymieniając się tel. Janusz był troszkę załamany, że dzieli nas duża odległość (500km), ale rozmawialiśmy często przez telefon. Wykonaliśmy ponad 800 smsów!

Spoktałam mądrego, uczuciowego, o wielkim sercu człowieka, który potrafi kochać do bólu. Po tyg. Janusz był u mnie na weekend. Przywitałam go pocałunkiem, a w zamian dostałam przepiękny bukiet kwiatów, prezent i słodycze. To cudowne uczucie wiedzieć że jest ktoś kto potrafi uszanować i pokochać taką skromną osobę.

Przebywamy ze sobą tak często jak tylko się da. Dzwonimy, sms-ujemy i prowadzimy rozmowy o naszym nowym, dalszym życiu. Wspieramy się wzajemnie, wyznajemy uczucia i wierzymy że nam się uda.

Byliśmy razem na weselu, na urlopie i w odwiedzinach u rodziny. Jestem baaaardzo szczęśliwa! Pokochał mnie ktoś wyjątkowy. Dostałam jeszcze jedną szansę od Najwyższego i mam zamiar ją wykorzystać.

To niesamowite, że jeszcze jest ktoś kto cię doceni, myśli o tobie w tym samym momencie. Od rana do wieczora każdego dnia okazuje swoją Miłość! Planujemy wspólne życie! Nie poddajcie się! Szukajcie swojej drugiej połówki niezależnie od wieku. Człowiek samotny nie jest nic wart! Szczęście i Miłość można znaleźć jeśli się tego bardzo pragnie! Macie mój przykład, więc do dzieła! Serdecznie pozdrawiam portal i wszystkich, którzy szukają drugiej połówki. Powodzenia!

Szczęście i miłość można znaleźć jeśli się tego bardzo pragnie! Macie mój przykład, więc do dzieła!