Justyna i Jacek

Opowiemy Wam teraz o miłości, która w nas wybuchła. Oboje na nią spokojnie czekaliśmy, ale też obojgu brakowało nam wiary. Wiary w to, że tym razem się uda. Wiary w to, że znajdziemy kogoś, kto będzie nam odpowiadał nie we fragmentach a w całości. Bo przecież o to chodzi- by ta Druga Połowa kochała nas za to, jacy jesteśmy, a nie jacy możemy się dla niej stać.

Przychodzi ten dzień, kiedy się poznajemy i od tego czasu istniejemy już tylko dla siebie.Wszystkie maski zdjęte, wszystkie skorupy rozbite- nie są nam potrzebne. Między nami panuje pełna swoboda w wymianie spostrzeżeń, upodobań i gustów. To co rośnie w nas liczy się bardziej, niż cokolwiek innego.

Myślimy o sobie w każdej mijającej minucie, chcemy spędzać ze sobą każdą wolną chwilę, chłoniemy siebie nawzajem. Jesteśmy głodni informacji o sobie, głodni kontaktu i wiecznie nienasyceni sobą. Dwie silne indywidualności- z identyczną wrażliwością i mentalnością oraz kierujące się takimi samymi zasadami w życiu.

Wciąż nie możemy się nadziwić, że udało się nam trafić na siebie w tym gąszczu osobowości i propozycji partnerów. Mogliśmy się przeoczyć, mogliśmy łatwo odrzucić tą znajomość lub poznać się na innym etapie, kiedy mogło być już za późno. Jednak odnaleźliśmy się w idealnym dla nas czasie.

Żadne z nas nie spodziewało się, że tak się skończy ta przygoda z eDarling. Chociaż „skończy” to złe słowo. Ta historia,nasza historia – dopiero się zaczyna,ale oboje mamy wrażenie,jakbyśmy znali się od lat. Jakby wszystko,co było zanim się poznaliśmy wydarzyło się w naszym życiu tylko po to byśmy się odnaleźli.

Przepis na odnalezienie swojej Drugiej Połowy?

1 profil na eDarling
2 duże łyżki otwartości
4 szklanki szczerości
do tego mnóstwo,mnóstwo szczęścia.
Wstrząsnąć i nie mieszać 😉

Dziękujemy i życzymy pozostałym powodzenia 🙂

…myślimy o sobie w każdej mijającej minucie, chcemy spędzać ze sobą każdą wolną chwilę…