Elżbieta i Marek

Uwierzyliśmy, że portale pomimo różnych opinii, dają wspaniałą możliwość znalezienia partnera i swojej miłości na dalsze lata życia.

Długo nie czekaliśmy na telefon i pierwsze spotkanie. Rozmowa w cztery oczy na Starówce przy kawie i ciastku potwierdziła nasze przypuszczenia. Przejażdżka rowerem wzdłuż Wisły oraz długa rozmowa przy blasku księżyca – to nas jeszcze bardziej zbliżyło.

Podjęliśmy decyzję o wspólnym wyjeździe, na krótki wypoczynek. Z każdym dniem przekonujemy się i utwierdzamy, że możemy tworzyć zgodną parę i resztę życia chcemy spędzić już wspólnie. Będąc razem nie nudzimy się, cieszymy się sobą, dużo rozmawiamy, chodzimy na basen, spacerujemy, kino, teatr, razem praca w domu.

Uwierzyliśmy, że portale pomimo różnych opinii, dają wspaniałą możliwość znalezienia partnera i swojej miłości na dalsze lata życia. Bardzo dziękujemy portalowi eDarling za umożliwienie nam poznania się. Życzymy wszystkim poszukującym równie udanej, nowej znajomości.

Uwierzyliśmy, że portale pomimo różnych opinii, dają wspaniałą możliwość znalezienia partnera i swojej miłości na dalsze lata życia. Bardzo dziękujemy portalowi eDarling za umożliwienie nam poznania się