Elżbieta i Andrzej

Jest mi miło napisać, tym bardziej, że to właśnie dzięki eDarling po zarejestrowaniu i opłaceniu konta Premium poznałam swojego partnera.

Byłam sceptycznie nastawiona do tego rodzaju znajomości i nie sądziłam, że w ten sposób można poznać osobę odpowiedzialną i poważnie myślącą o związku. Kiedy już dostałam propozycję potencjalnych partnerów, otrzymałam też kilka wiadomości i uśmiechów. Pisałam z kilkoma panami, z jednym nawet spotkałam się „w realu”, ale to nie było to. Moje Premium trwało przez miesiąc i kiedy pomyślałam, że już nikt nie napisze, otrzymałam wiadomość od Endriu. Odpowiedziałam jeszcze tego samego dnia.

Ponieważ Andrzej jest osobą dość energiczną i szybko działającą, prędko zorganizował spotkanie, a że mieszkamy niespełna 30 km od siebie nie było to trudne. Pierwsze spotkanie było krótkie i zdystansowane, podobała mi się jego schludność i prostolinijność. Ponieważ oboje jesteśmy po rozwodzie i przeżywaliśmy to w tym samym czasie, bo 15 lat temu, to nosimy już w sobie pewien bagaż doświadczeń. Teraz w naszym życiu są ważne już inne priorytety. Ja bardzo cenię sobie dostrzeganie i docenianie drobiazgów dnia codziennego i widzę, że Andrzej też bardzo się stara. Oboje szanujemy się nawzajem, to się czuje. Spędzany wspólnie czas jest dla mnie darem.

Nie myślałam, że jeszcze w życiu spotka mnie coś tak fajnego, dlatego szczerze dziękuję za to, że jesteście i za to, jaką wykonujecie pracę.

Oboje szanujemy się nawzajem, to się czuje. Spędzany wspólnie czas jest dla mnie darem.