Bogusia i Darek

Nasza miłość dzięki waszemu portalowi eDarling zaczęła się następująco. Dnia 7 października 2011 roku wysłałem uśmiech do Bogusi z Bydgoszczy – z propozycji pań, która mi przesłaliście.

Odpowiedź – uśmiech, otrzymałem po 3 dniach. Wymieniliśmy się także swoimi telefonami. Zaczęliśmy od tej pory rozmawiać telefonicznie, sms-ać. Rozmawialiśmy także na skype. Postanowiliśmy sie spotkać.

Dnia 4 listopada 2011 roku pojechałem do Bydgoszczy na pierwsze nasze spotkanie. Od pierwszego spotkania poczuliśmy oboje, że się bardzo dobrze znamy – odnieśliśmy wrażenia, jakbyśmy znali sie 100 lat. Byliśmy szczęśliwi.

I tak zaczęła się nasza miłość. Zaczęliśmy się regularnie spotyka. W każdy weekend Słupsk-Bydgoszcz-Słupsk.

W święta Bożego Narodzenia, które oboje spędziliśmy w Anglii, w wigilię, oświadczyłem się Bogusi, wręczając kwiaty i pierścionek. Zaręczyny zostały przyjęte. Obecnie Bogusia mieszka u mnie w Słupsku. Dnia 7 lipca 2012r. bierzemy Ślub. Jest to 10 miesiąc przesłania mego uśmiechu do Bogusi z Bydgoszczy, który zapoczątkował naszą Miłość. Dziękujemy bardzo za wasz portal, który pomaga ludziom samotnym odnaleźć w życiu szczęście.

Dziękujemy bardzo za wasz portal, który pomaga ludziom samotnym odnaleźć w życiu szczęście.