Elżbieta i Krzysztof

Zaczęło się zwyczajne – „lista 5 pytań“ wysłana do mnie, a tuż za parę minut moje odpowiedzi. Potem odwrotnie i jeszcze tego samego wieczora maile. Stało się to zaledwie po mojej dwudniowej obecności na portalu eDarling. Najpierw pisaliśmy długie maile. Krzysztof dopiero po miesiącu zobaczył moje zdjęcie.

Następne były spotkania- pierwsze, drugie, trzecie….Już wiedzieliśmy, że nas wiele łączy, że potrzebowaliśmy wzajemnej bliskości. Gdy jesteśmy oddzielnie tęsknimy za sobą, za wspólną rozmową, przytuleniem, buziakami. Spędzamy ze sobą każdą wolną chwilę. Codziennie wiemy nawzajem co robiliśmy, dzielimy się sukcesami i troskami. Mamy podobne charaktery, zainteresowania. Tak samo zapatrujemy się na życie, na nasze relacje – tak by było dobrze, byśmy się szanowali, wspierali i okazywali sobie nasze uczucia.

Razem podróżujemy poznając piękne miejsca i uwieczniając je na zdjęciach.Po dwóch miesiącach znajomości pojechaliśmy na wakacje do Zakopanego. To były nasze najwspanialsze wakacje. Planujemy dalsze podróże i wspólne życie. Mija rok od naszego poznania a my jesteśmy nadal razem. Jesteśmy sobie coraz bardziej bliscy i potrzebni. Jest nam ze sobą tak dobrze, jak z nikim dotąd.

Dziękujemy, że na łamach portalu mogliśmy nawiązać tak wspaniałą znajomość. Bez portalu eDarling bylibyśmy samotni, nieszczęśliwi, a dzięki niemu dane nam było się spotkać i zaznać w „średnim wieku“ tak wielkiego szczęścia, miłości, przyjaźni.

Pozdrawiamy i dziękujemy
Elżbieta i Krzysztof

Bez portalu eDarling bylibyśmy samotni, nieszczęśliwi, a dzięki niemu dane nam było się spotkać i zaznać w „średnim wieku“ tak wielkiego szczęścia, miłości, przyjaźni.

To też może Cię zainteresować:

Miłość lekiem na całe zło

Ogłoszenia matrymonialne

Jak znaleźć chłopaka?