Życie singli i poszukiwanie partnera

Stały związek celem każdego singla

 

Kiedy w życiu każdego singla pojawia się nowa osoba, wraz z nią rodzi się w nas potrzeba bliskości i nadzieja, że to w końcu ten wymarzony partner. Po kilku spotkaniach pojawia się pragnienie widywania nowej sympatii coraz częściej. Regularne widywanie się, randki kilka razy w tygodniu, wypady do kina, klubu czy restauracji, wspólnie spędzone wieczory, potem noce i wspólne poranki przy śniadaniu. Serce singla zaczyna bić mocniej, ma nadzieję, że oto nastąpił kres jego samotności, że w jego życiu pojawiła się ta druga połówka.

 

Przelotny romans czy stały związek?Marzenia singli o stałym związku

Kobiety czują się jak w siódmym niebie, kiedy ich wymarzony mężczyna jest blisko, prawi im komplementy i zawsze służy pomocą, lecz z drugiej strony czekają z niecierpliwością na wyznanie miłości. Panowie, którzy odnaleźli swoją wymarzoną kobietę, starają się, by wiedziała ona od razu, że jest dla nich ważna i wyjątkowa. Lecz tu pojawia się problem – nie każdy singiel czy singielka po nawiązaniu bliskiej znajomości pragnie od razu zmienić ją w stały związek. Niektórzy zbytnio cenią sobie wolność i swobodę, inni z kolei niezdolni są do życia w związku lub pragną jedynie dobrze się zabawić i mile spędzić czas w towarzystwie interesującej osoby, która zbytnio im się nie narzuca. Zatem, by uniknąć rozczarowania i przekonać się, czy z nowa znajomość przerodzi się w prawdziwe i intensywne uczucie czy pozostanie jedynie przelotnym romansem warto pamiętać o pewnych zasadach.
 

Czas na wyznania o miłości

Na prawdziwe i szczere wyznania miłości przyjdzie odpowiedni czas. Potencjalnego partnera życiowego może odstraszyć fakt, że nowa sympatia po krótkim czasie wyznaje mu miłość. Po usłyszeniu takich słów każdy czuje się zobowiązany do przedstawienia swojego punktu widzenia na ten temat. Częstą reakcją jest po prostu ucieczka, dlatego na początku należy małymi gestami pokazywać partnerowi, że staje się on kimś ważnym w naszym życiu.
 

Wspólna wizja stałego związku

Czasem zdarza się, że już po krótkim czasie jeden z partnerów zaczyna snuć plany na wspólną przyszłość. Działanie takie może nieraz drażliwie działać na drugą osobę, która być może nie zdążyła się jeszcze aż tak zaangażować w nową relację. Dlatego z takimi planami należy zawsze trochę poczekać. Bardzo istotne jest także, aby nie uzależniać się całkowicie od nowej miłości, która w skrajnych przypadkach może to wykorzystać przeciwko nam. Porzucenie swoich marzeń i planów również nie jest wskazane, ponieważ po kilku tygodniach czy miesiącach znajomości może okazać się, że dla naszej nowej sympatii wspólnie spędzony czas był wyśmienitą rozrywką, ale nie prawdziwym stałym związkiem, w który jednak druga strona zbyt wiele zainwestowała. Ważne jest, byście oboje doszli do wniosku, że chcecie ze sobą spędzić następne dni, tygodnie czy miesiące, potem wszystko potoczy się naturalną koleją rzeczy.
 

Pytanie o miłość

Pytanie o miłość to wyrażenie swojej niepewności i wymuszenie na kimś wyznania, do którego, być może, partner jeszcze nie jest gotowy. To największy błąd, jaki można popełnić. Jeśli partner gotowy jest do życia w związku i chce z Tobą być na pewno sam wyzna Ci swoje uczucia.
 

Metamorfozy w stałym związku

Niekiedy opłaca się postawić wszystko na jedną kartę, ale do tego trzeba stuprocentowej pewności, że ten ruch przyniesie nam pełnię szczęścia. Na początku znajomości nie należy podporządkowywać się całkowicie nowemu partnerowi i zmieniać się w tylko po to, by uzyskać jego akceptację. Jeśli ma być to coś poważnego, szacunek ukochanej osoby uzyskamy bez metamorfozy naszej osobowości.
 

Romans czy stały związek

Może okazać się, że ta znajomość to tylko przelotny romans, w który nie warto było tyle inwestować. Wykorzystaj szczęśliwe chwile i czerp ze związku jak najwięcej. Jeśli ta znajomość nie przerodzi się w stały związek pozostaną Ci na zawsze miłe wspomnienia!
 
 
 
 
Redakcja eDarling 2009
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl
Total votes: 534
Ocena dla "Przelotny romans czy stały związek". Średnia ocena: 3.04 na 5 bazująca na 534 opiniach.
| |
load