Życie singli i poszukiwanie partnera

 

Błędy, których powinny wystrzegać się kobiety

 

Jakie błędy kobiety popełniają na randkach?Wpadki na randkach

 

Albert Einstein twierdził: „Kto nigdy nie popełnił błędu, nigdy niczego nie odkrył!” Przykre wpadki zdarzają się każdemu, lecz na błędach człowiek się uczy. Szczególnie łatwo jest o gafy w zakresie stosunków damsko-męskich. Przygotowaliśmy dla was krótką listę błędów popełnianych często na pierwszych randkach. Jeśli zdarzyło wam się popełnić któryś z nich, nie załamujcie się, tylko wyciągnijcie wnioski na przyszłość!
 

1. Opowieści o byłych związkach

 
Mężczyźni często traktują randki zupełnie inaczej niż kobiety. Dla nich takie spotkanie jeszcze o niczym poważnym nie świadczy, w ich oczach to jeszcze nie jest związek! Dlatego lepiej zachować ostrożność i nie odstraszać ich opowieściami o byłych partnerach. Po pierwsze zwierzenia tego typu nie są na tak wczesnym etapie znajomości istotne, po drugie mężczyzna może zinterpretować twoje zachowanie jako wywieranie na nim presji. Tak więc temat byłych związków najlepiej jest zostawić na czas, gdy już się lepiej poznacie i obdarzycie się zaufaniem.
 
 

2. Zapomnij o uczuciach do eks

 
Chyba każdy z nas miał już kiedyś złamane serce i przeżył ból z tym związany. W takiej sytuacji obiecujemy sobie, że następnym razem będzie inaczej, że nie popełnimy starych błędów. Ze strachu przed podobną sytuacją opowiadamy czasem o naszych zawodach miłosnych, rozstaniach i wylanych łzach nowo poznanemu mężczyźnie. Zastanówmy się jednak dobrze: Jaki to ma cel? Co przez to osiągniemy? Nowy partner może pomyśleć sobie, że nie potrafimy zapomnieć o byłym ukochanym, że nadal nie udało nam się uporać z rozstaniem z nim i że tak naprawdę nie jesteśmy gotowe na nowy związek.
 
 

3. Plany na przyszłość zostaw w domu

 
Prawda jest niestety taka, że wielu mężczyzn boi się stałego związku. Jeśli już na pierwszej randce lub w pierwszych tygodniach znajomości przytłoczysz go swoją wizją wspólnego mieszkania, ślubu, rodziny i dzieci, z pewnością poczuje się on jak w klatce. Mężczyźni potrzebują poczucia wolności i swobody, nie przepadają za planowaniem i zobowiązaniami. Może się więc zdarzyć, że twoje dążenie do stabilizacji podziała na niego odstraszająco i twój nowy partner będzie chciał się wycofać. Każde twoje zdanie na temat przyszłości będzie natomiast interpretował jako próbę osaczenia go.
 
 

4. Randka to nie rozmowa kwalifikacyjna

 
Podczas randki chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o mężczyźnie, z którym się umówiłyśmy. W związku z tym wypytujemy go o zainteresowania, pracę, rodzinę, naukę, a czasem nawet o poprzednie związki. Pamiętajmy jednak, że randka to nie rozmowa kwalifikacyjna! Zamiast bez przerwy zadawać pytania dotyczące życia osobistego, spróbujmy raczej porozmawiać ma tematy ogólne, takie jak kino, muzyka czy literatura. Pamiętajmy, by zachować dystans i swobodę, w innym wypadku, mężczyzna może poczuć się jak na przesłuchaniu mającym za zadanie ustalić czy nadaje się on na męża.

 

 

Redakcja eDarling
Masz pytania? Napisz do nas na redakcja@edarling.pl

Total votes: 355
Ocena dla "Najczęstsze błędy popełniane przez kobiety ". Średnia ocena: 3.05 na 5 bazująca na 355 opiniach.
| |
load