Związek

Jak napisać list miłosny?

 

 

Chcesz wyznać bliskiej Ci osobie swoje uczucia? Jesteś zakochana/zakochany? Obchodzisz kolejną rocznicę ślubu i pragniesz w wyjątkowy sposób okazać komuś swoją miłość? A może jesteś nieszczęśliwie zakochana/ zakochany lub pragniesz, by Twój partner do Ciebie wrócił? Nie ma piękniejszego sposobu wyznania swoich uczuć niż wyrażenie ich w liście miłosnym. Jednak nie każdemu łatwo przychodzi ubranie w słowa swoich myśli i uczuć. eDarling radzi jak napisać list miłosny!
 

 

Jak napisać list miłosny?

Jak napisać list miłosny? Prosta forma trafia do serca

Napisz swój list na ładnym papierze listowym bez zbędnych ozdobników. Nie używaj kolorowych pisaków czy przesadnie wzorzystej papeterii, które odciągają uwagę od tego, co najważniejsze. Absolutnie unikaj używania do tego komputera! Wydrukowane listy mają charakter dokumentu i nie są zbyt osobiste.

 

Jak napisać list miłosny, aby rozczulić adresata?

Forma, w jakiej zwracasz się do bliskiej Twemu sercu osoby powinna być wybrana z największą starannością. Możesz zwrócić się do ukochanego lub ukochanej po imieniu, używając czułego określenia lub zwracając się do partnera pieszczotliwym określeniem znanym tylko Wam dwojgu.

 

Jak napisać list miłosny? Treść listu

Staraj się, by treść Twojego listu była kreatywna i oryginalna, lecz pamiętaj, że najważniejszym jego elementem powinna być szczerość. Wstępem może być zdanie typu: „Długo zastanawiałam/em się jak napisać list miłosny, aby wyrazić to co czuję, lecz nie potrafię tak łatwo przelać moich uczuć na papier. Teraz już wiem, co chcę Ci powiedzieć: kocham Cię!” Staraj się unikać aforyzmów i wyniosłych cytatów, używaj własnych słów, napisz o tym, co czujesz, o czym myślisz. Możesz też wspomnieć o cechach, które najbardziej cenisz w bliskiej osobie, które powodują, że to właśnie ją kochasz. Nie powtarzaj się i wyrażaj się jasno.

 

Jak napisać list miłosny? Zakończenie

Zakończenie listu powinno mieć pozytywny wydźwięk. Unikaj określeń odnoszących się do Ciebie, jak np. „Na pewno uważasz mnie teraz za wariata”. Pożegnanie może być romantyczne, ale w żadnym wypadku zbyt krótkie, nie podpisuj się tylko swoim imieniem, a dodaj coś osobistego typu „ Twój na zawsze...”, „Czekam z utęsknieniem...”.

 

List miłosny to coś szczególnego!

Wiesz już jak napisać list miłosny, ale zastanawiasz się jak go wręczyć? Pamiętaj o tym, by także przekazanie Twojego listu było wyjątkowe: wsuń go pod drzwiami, schowaj pod poduszką, podaj jako deser po kolacji, itd. W skrzynce znaleźć można zwykłe listy, Twój list miłosny powinien się wyróżniać. Możesz dołączyć do niego małą niespodziankę, ususzonego kwiatka czy bilet do kina z pierwszej randki.
 
 


Czytaj więcej:
 
Uczucia przelane na papier
 
Wyznać miłość - jak i kiedy to zrobić?

Cytaty dla zakochanych pióra Williama Szekspira

Kocham go! – Kiedy wyznać partnerowi uczucie?

Dowód miłości – czyli jak uszczęśliwić partnera?
 
 
 
 
 
redakcja eDarling
Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 

Total votes: 359
Ocena dla "5 porad jak napisać list miłosny". Średnia ocena: 3.03 na 5 bazująca na 359 opiniach.
| |
load