Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling, kwiecień 2014

 

Pani pozna pana. Przewodnik dla poszukujących kobiet.

 

We współczesnym, zagonionym świecie nie jest łatwo o znalezienie drugiej połówki. I nieważne czy jesteś rozwódką, wdową, samotną mamą czy też po prostu zapracowaną singielką. Przygotowaliśmy kilka cennych porad dla kobiet pragnących odnaleźć tego jedynego i właściwego mężczyznę.

 

Pani pozna pana

 

Pani pozna pana – a jakiej pani szuka pan    

Pamiętaj, że nie każdy mężczyzna jest taki sam. Nie wszyscy szukają tego samego w kobietach. Podobnie jak każda pani oczekuje czegoś innego od mężczyzny, z którym chce być. Nie musisz być żadną gwiazdą filmową, czy super modelką, by go oczarować. Najlepiej jest po prostu być sobą, nie oszukiwać drugiej strony. Zobaczysz, że on doceni Twoją naturalność i szczerość. I nieistotne, czy mowa tu o randkowaniu przez Internet, czy spotkaniu na żywo.

 

Gdzie pani pozna pana?

Zapewne zastanawiasz się często, gdzie mogłabyś spotkać fajnego faceta. Odpowiedź brzmi: wszędzie! Musisz mieć oczy i uszy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiesz, gdzie akurat spotkasz tego jedynego. W tramwaju, na ulicy, w sklepie, w poczekalni u lekarza lub na imprezie u znajomych. Otwórz się! W dzisiejszych czasach to często kobiety muszą podejmować inicjatywę. Jednym z pomysłów może być utworzenie konta w serwisie randkowym. Nie bój się być tą, która inicjuje rozmowę czy spotkanie. Oczywiście nie bądź też nachalna. W końcu żadna z nas nie lubi narzucających się mężczyzn. Ale współczesna kobieta powinna być zdecydowana i wiedzieć, czego chce. To często imponuje mężczyznom – niezależność, pewność siebie.

 

Jego portret

Kiedy już zdecydujesz, że doskwiera Ci samotność i czas znaleźć sobie towarzysza życia, zastanów się przede wszystkim – jaki on miałby być:


„Szukam kogoś, kogoś na stałe… szukam kogoś na życie całe, na wspólny śmiech i żal.”


Tak pisała kiedyś Agnieszka Osiecka, tak zapewne myśli dziś też dużo samotnych pań, jednak powinnaś być bardziej konkretna, jeśli chodzi o Twoje oczekiwania. Cenną wskazówką mogą być poprzednie związki, które z różnych powodów się skończyły. Dlatego zanim wystukasz na klawiaturze zdanie: Pani pozna Pana, pomyśl, dlaczego Twój związek nie przetrwał? Być może winą było niedopasowanie z byłym partnerem. Może warto wynieść z tego jakieś wnioski? Czego tym razem chciałabyś uniknąć, a co jest dla Ciebie najważniejsze w stworzeniu stałego związku?

 

"Nie trać nigdy cierpliwości, to jest ostatni klucz, który otwiera drzwi"

Bądź też ostrożna, być może bardzo chcesz już z kimś być, lecz nie warto podejmować pochopnych decyzji. Daj sobie czas! Wybór partnera, to poważna sprawa, w końcu chcesz być szczęśliwa. Szukasz mężczyzny aktywnego, z głową pełną pomysłów, z którym nigdy nie będziesz się nudzić? A może wręcz przeciwnie – takiego, który woli odpoczynek w domowym zaciszu, jest spokojny i stateczny? Portal randkowy może być pomocny w odnalezieniu partnera odpowiadającego Twoim preferencjom, dzięki specjalnej metodzie doboru partnerskiego. Warto zawsze zadać sobie kilka pomocnych pytań odnośnie potencjalnego wybranka:


•    Czy cenimy te same wartości w życiu? Jeśli nie, to czy potrafiłabyś być np. z kimś, kto wyznaje inna wiarę niż Ty?


•    Czy mamy podobne plany na przyszłość, np. w kwestii posiadania dzieci lub zawarcia małżeństwa?


•    Jak powinien wyglądać nasz związek? Czy oboje chcemy np. związku partnerskiego?


•    Czy szanujemy siebie nawzajem, swoich przyjaciół, rodziny, wykonywaną pracę?

Czy do siebie pasujemy


I najbardziej istotne pytanie: czy na pewno jesteś gotowa na nowy związek? Jeśli tak, to do dzieła! Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Nie pozwól, by nieudana randka zepsuła Ci humor.

 

Optymizm jest bardzo przydatny i pamiętaj też o bardzo ważnej zasadzie:


„Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.”

(G.G. Marquez)

 

 


Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek wpisać w wyszukiwarce: Pani pozna Pana? A może szukałaś na inne sposoby? Zapraszamy do dyskusji pod artykułem!
 


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 

 

Total votes: 792
Ocena dla "Pani pozna pana. Przewodnik dla poszukujących kobiet.". Średnia ocena: 2.99 na 5 bazująca na 792 opiniach.
| |
load