You are here

Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling marzec 2013

 

Pani pozna pana – na co zwraca uwagę?

 


W dzisiejszych czasach samotne kobiety często wybierają Internet jako sposób na znalezienie drugiej połówki. Wpisują w wyszukiwarce „Pani pozna pana” i z nadzieją czekają na wyniki. Jakie oczekiwania mają współczesne singielki wobec mężczyzn? Czym kierują się przy wyborze partnera?  


Pani pozna pana – atrakcyjnego i zadbanego

 

pani pozna panaWygląd zewnętrzny stanowi ważne kryterium przy wyborze życiowego partnera. Szczególnie istotną rolę odgrywa on w początkowej fazie znajomości, gdyż determinuje chęć nawiązania kontaktu. Warunek ten nie jest jednak ostateczny. Kobiety dbają wprawdzie bardzo o własną atrakcyjność, lecz w stosunku do mężczyzn bywają pobłażliwe i z łatwością akceptują niedoskonałości ich urody.

 

 

 

 

 


Mimo wszystko, mężczyzna wywoła na kobiecie lepsze wrażenie, jeśli zjawi się na pierwszym spotkaniu zadbany, w stosownym do sytuacji stroju. Co jeszcze działa na kobiety pociągająco? Z pewnością szerokie ramiona, niski głos i wyraziste rysy twarzy, które świadczą o wysokim poziomie testosteronu.


Pani pozna pana, który da jej poczucie bezpieczeństwa


Przy wyborze partnera panie zwracają uwagę na inteligencję i poczucie humoru, a także na zdolność mężczyzny do dochowania wierności. Kobiety pragną być chronione i mieć poczucie bezpieczeństwa, dlatego unikają imprezujących lekkoduchów i skłaniają się ku tym kandydatom, którzy gotowi są do stabilizacji.
 
Zawód wykonywany przez mężczyznę także nie jest bez znaczenia. Panie chętniej wiążą się z tymi, których kariera stoi na szczeblu nieco wyższym od ich własnej. Ten fenomen ma związek w głęboko zakorzenionym podziale ról w związku, gdzie mężczyzna zarabia więcej i finansowo zabezpiecza rodzinę. Fakt ten może stanowić czasem przeszkodę dla pań, które obejmują wysokie stanowiska zawodowe.


Pani pozna pana w stosownym wieku
 

Dodatkowym kryterium przy wyborze partnera jest wiek. Kobiety szukają zwykle mężczyzny starszego od nich o średnio 2 do 5 lat. Jak powszechnie wiadomo, chłopcy dojrzewają emocjonalnie później niż dziewczęta. Starszy mężczyzna sprawia wrażenie odpowiedzialnego i doświadczonego – także w kwestiach łóżkowych. Bycie z młodszym partnerem wywołuje z kolei inne obawy: Czy pozostanie on ze mną także wtedy, kiedy zauważy u mnie pierwsze zmarszczki? A może zacznie szukać młodszej partnerki?


Pani pozna pana – ale dlaczego właśnie tego? Jest wiele czynników, decydujących o tym, że kobieta wybiera właśnie tego, a nie innego mężczyznę. Doświadczenie pokazuje jednak, iż kobiety zazwyczaj zakochują się w panach nie do końca odpowiadających ich początkowym wyobrażeniom o idealnym partnerze. Najważniejsze, aby posiadał w sobie "to coś", co sprawia, że serce zaczyna bić mocniej...

 

A Ty, na co zwracasz uwagę poszukując życiowego partnera?


Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 

 

You voted 1. Total votes: 238
Ocena dla "Pani pozna pana na eDarling". Średnia ocena: 3.14 na 5 bazująca na 238 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  10 Kommentare do artykułu "Pani pozna pana na eDarling":
Bernadeta napisał:
04.02.2014
Szukam partnera
Odpowiedź
natka pietruszki napisał:
29.12.2013
eDrling jest super
Odpowiedź
Ewa napisał:
09.11.2013
Jestem na Waszym portalu od pół roku. Poznałam dwóch interesujących mężczyzn , ale wciąż się waham , bo nie jestem przekonana co do ich intencji. Mam wrażenie, że ten, którego poznałam zaraz po zalogowaniu szuka bardziej muzy, kobiety wyimaginowanej wręcz...Czy powinnam zakończyć tę znajomość. Przyznaję, że jestem nim zauroczona, a On traktuje mnie jak księżniczkę. Trudna decyzja. Ewa
Odpowiedź
kinga napisał:
29.07.2013
Pracuje w Szwajcarji szukam partnera na stałe w wieku 40-50L który mieszka w Zurychu tylko powarzne oferty
Odpowiedź
irena napisał:
28.07.2013
szukam pana, wygląd mnie interesuje, tylko szczere i dobre serce i tak ma byc no odwrót to nie wygląd, tylko serce i szczerość są ważne
Odpowiedź
Anna napisał:
16.07.2013
SZUKAM KOGOŚ NA STAŁE
Odpowiedź
ryszard napisał:
07.07.2013
szukam partnerki od 45 do 60 lat. mam 63 lata i jestem w separacji
Odpowiedź
Danuta napisał:
14.06.2013
Pragnę poczucia bezpieczeństwa w stałym związku.
Odpowiedź
JOLA napisał:
15.05.2013
Szukam mezczyzny do stalego zwiazku na dobre i na zle
Odpowiedź
Krzysztof napisał:
22.06.2013
Okey.Mam wyższe wykształcenie ale jestem po 60tce,samotny od 12lat
Odpowiedź
load