Życie singli i poszukiwanie partnera

Redakcja eDarling, listopad 2014

 

Czy ona mnie kocha: 10 metod pomocnych w rozszyfrowaniu jej uczuć

 

Wróżenie z płatków polnych kwiatów na zasadzie „kocha – nie kocha” to jeden ze sposobów na poznanie jej uczuć. Nie jest on jednak szczególnie wiarygodny. Zwłaszcza jeśli chodzi o tak ważną kwestię jak miłość, nie powinno się zdawać na przypadek. Dzięki wnikliwej obserwacji zachowania sympatii oraz wystrzeganiem się pochopnych wniosków na pewno rozszyfruje się jej uczucia.

 

Czy ona mnie kocha

 

1.    Spójrz mi w oczy Kochanie!

Długi i intensywny kontakt wzrokowy jest często oznaką głębokiego uczucia. Warto więc zwrócić uwagę na to czy sympatia niecierpliwie wyczekuje Twojego spojrzenia czy raczej szybko odwraca wzrok lub go wręcz unika. Czy ona mnie kocha?  Takie zachowanie może mieć na celu powstrzymanie Cię od dalszych zalotów. Z drugiej jednak strony, jej powściągliwość może świadczyć o ogromnej nieśmiałości. Może należy ona po prostu do tych osób, które potrzebują więcej czasu niż inni, aby obdarzyć kogoś zaufaniem i być bardziej otwartym w stosunku do nowych znajomości.

2.    Mowa ciała

Nie tylko kontakt wzrokowy, ale również mowa ciała zdradza wiele o uczuciach. Warto rekapitulować wspólne rozmowy oraz zastanowić się czy sympatia siedziała w tym czasie zwrócona ku Tobie i słuchała uważnie co masz do powiedzenia. Jeśli nie, to być może jej brak koncentracji spowodowany był nerwowością. Warto poświęcić więc więcej czasu na wspólne poznanie, a na pewno i mowa ciała ulegnie zmianie. Z biegiem czasu uzyska się zapewne również odpowiedź na pytanie: Czy ona mnie kocha?

3.    Kontakt cielesny

Kontakt cielesny wiąże się z intymnością i zażyłością. Dlatego też przy pierwszym spotkaniu jak najbardziej wskazane jest pozostanie przy standardowych formach grzecznościowych.
Jeśli jednak Twój obiekt zainteresowania zachowuje znaczny czy wręcz nienaturalny dystans, pozwól sobie na odrobinę sceptycyzmu. Warto jednak pamiętać, że każda osoba jest inna, ma odmienny charakter oraz oczekiwania. Szacunek, czas oraz cierpliwość pomogą zapewne w zrozumieniu zachowania sympatii.

4.    Nie dzwoni i nie pisze. Czy ona mnie kocha? 

Znasz numer telefonu swojej sympatii na pamięć, a ona wydaje się nie pamiętać nawet Twojego kierunkowego. Poza tym Twoja sympatia nie dzwoni, a jeśli już, to tylko na chwilkę a na dodatek jest bardzo oszczędna w słowach. Cierpliwości! Może być to winą jej uroczego roztrzepania, złego rozporządzania czasem, bądź nawałem zajęć. Warto pozytywnie spojrzeć na dany problem, gdyż im dłużej trwać będzie faza wspólnego poznania, tym dłużej na każdą myśl o sympatii, odczuwać będziesz motyle w brzuchu.

5.    Mam dużo do zrobienia!

Wiele osób twierdzi, że są bardzo zajęte i nie starcza im na wszystko czasu. To całkiem zrozumiałe. Ciągłe używanie nawału spraw jako usprawiedliwienia, aby uniknąć spotkania, wydaje się jednak nieco podejrzane. Czy ona mnie kocha? Masz prawo być nieufnym, gdy Twoja sympatia po raz kolejny z powodu ważnego terminu w pracy, odwołuje spotkanie. Warto pamiętać, że żyjemy w erze pracoholików, którzy nawet nie zdają sobie z tego nawet sprawy. Może warto zwrócić jej na to uwagę, a jednocześnie starać się namówić ją na uprzednio zaplanowany romantyczny wieczór.

6.    Nie interesuje się mną!

„Jak minął Twój dzień?”

– zadajesz to pytanie, bo naprawdę ciekawi Cię co Twoja sympatia ma nowego do opowiedzenia. Niestety ona nigdy nie chce wiedzieć co wydarzyło się ostatnio w Twoim życiu. Jeśli wasza rozmowa ogranicza się do błahostek i nigdy nie poruszacie osobistych tematów może świadczyć to o braku zainteresowania z jej strony lub o nieobecności głębokich uczuć. Być może jednak zaprzątnięta jest nowym projektem w pracy albo ma problem, o którym nie było jeszcze okazji pomówić. Często szczera rozmowa jest w stanie wyklarować sytuację.

7.    Czy ona mnie kocha? Opowieści o byłych partnerach…

Twoja sympatia ciągle opowiada o swoim byłym partnerze (/swiat-singli/najczestsze-bledy-popelniane-przez-kobiety), również wtedy, gdy jesteście w większym towarzystwie. Może to oznaczać, iż postrzega Cię raczej jako dobrego przyjaciela niż potencjalnego partnera. 

8.    Prezent? Nie, dziękuję!

Chcesz zrobić swojej sympatii przyjemność podarowując jej bukiet kwiatów bądź pralinki. Niestety zamiast radości napotykasz na powściągliwość. Zachowując się w ten sposób Twoja sympatia prawdopodobnie stara się uniknąć zaciągnięcia w stosunku do Ciebie długu wdzięczności.


Patrz na to pozytywnie! Dzięki takiemu zachowaniu, łatwiej odpowiesz sobie na pytanie: „Czy ona mnie kocha?” Nieodwzajemniona sympatia jest bolesna, mimo to warto jak najszybciej wyzbyć się złudnych nadziei i ewentualnie wyruszyć na dalsze poszukiwania drugiej połowy.

9.    Co myślisz o wspólnym urlopie?

Propozycje wspólnego spędzenia weekendu poza miastem czy wyjazdu na wakacje spotykają się u Twojej sympatii z niewielkim entuzjazmem. Może mieć to wiele przyczyn. Być może nie należy ona do osób, które chętnie podróżują, nie potrafi robić planów wybiegających daleko w przyszłość lub jej uczucia nie pokrywają się po prostu z Twoimi. To jednak nie powód do zmartwień, gdyż już następna znajomość może przynieść ze sobą to, czego szukasz.

10.    Klasyczna wymówka…

Jednoznacznym świadectwem braku uczuć ze strony sympatii jest zakończenie przez nią waszej znajomości. Niepewność co do kwestii – czy ona mnie kocha – należy zdecydowanie do przeszłości. Prawdopodobnie nie wyzna Ci prawdziwego powodu podjęcia takiej decyzji. Aby zaoszczędzić Ci przykrości, posłuży się prawdopodobnie wymówką typu: „Nie jestem stworzona do życia w stałym związku!”

Czy ona mnie kocha?

Czy masz czasem wątpliwości i zastanawiasz się „Czy ona mnie kocha?” Czytając powyższe wskazówki, zauważyłeś, że Twoja sympatia zachowuje się podobnie lub nawet dokładnie tak samo. Może warto wykazać cierpliwość i dać drugiej stronie trochę czasu, albo przedyskutować zaistniały problem.

 

W ostateczności, gdy wszystkie te działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, warto zastanowić się czy nie byłoby lepiej zakończyć tę znajomość dopóki nie jest za późno. Pamiętaj, iż nie warto szukać winnych niepowodzenia. Przecież nikogo nie można zmusić do miłości. Warto myśleć pozytywnie. Być może już następna znajomość  okaże się czymś wyjątkowym. 

 

Masz pytania? Napisz do nas: redakcja@edarling.pl

 

 

To też może Cię zainteresować:

 
Darmowe portale randkowe 

 

Pani szuka pana

 

Szukam dziewczyny

 

Cytaty o miłości

 

Total votes: 410
Ocena dla "Czy ona mnie kocha: 10 oznak wygasającego uczucia". Średnia ocena: 3.00 na 5 bazująca na 410 opiniach.
| |
  Wpisz swój komentarz

 
  6 Kommentare do artykułu "Czy ona mnie kocha: 10 oznak wygasającego uczucia":
Batory napisał:
30.01.2015
UWAŻAM, ŻE JEŚLI NIE WIDZIMY WAD U 2 OSOBY TO JEST KWESTIA CZASU KIEDY SIE W NIEJ ZAKOCHAMY, NIE WIDIMY WAD, BADZ JE TOLERUJEMY. czesto wymowka jest ze "nie czujemy tego czegos, tej chemi" pytanie czy na nia czekasz czy dzialasz w tym kierunku aby sie ona pojawila, czy sie o to ubiegasz... samo nic sie nie pojawi. Zawsze trzeba dzialac,szlifowac,pomagac...
Odpowiedź
Im__noob napisał:
31.01.2014
WIĘKSZOŚĆ TEGO SIĘ SPRAWDZA !!!! tylko nie chce mi tego powiedzieć, plus za poradnik
Odpowiedź
basia napisał:
08.12.2013
moze byc
Odpowiedź
Bartek napisał:
04.12.2013
Warto sprawdzić, jak nasz partner / partnerka wypowiada się na temat przyszłości. Np. czy mówi "kiedyś kupię sobie wielki dom z ogrodem", czy może "kiedyś kupimy sobie dom z ogrodem"?
Odpowiedź
karol napisał:
18.06.2013
Do ostatniego punktu bardziej pasuje odpowiedź kobiety, która brzmi: "Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja". Jak dla mnie to jest jedno ze zdań, które są nadużywane, a które jednoznacznie świadczą, że kobieta myśli o przerwaniu związku.
Odpowiedź
julka komorka napisał:
28.05.2013
moze byc moze dzialac nie wiadomo sprubuj sam/sama
Odpowiedź
load